-

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.

Afyonkarahisar Barosu Başkanı Av. Turgay ŞAHİN, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen 54. Baro Başkanları Toplantısı'na katıldı. Toplantı, Türkiye Barolar Birliği Özdemir Özok Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi ve milli marşın okunması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başladı.

Bu önemli toplantıda, 2024 yılı için belirlenen Ceza Muhakemesi Kanunu (CMK) Ücret Tarifesi, CMK ücretlerinden alınan Katma Değer Vergisi (KDV) muafiyeti, ödenmeyen Adli Yardım Ücretleri ve avukatlık mesleğinin genel sorunları ele alındı. Mesleki sorunlara çözüm yolları bulunması amacıyla yapılan toplantı sonucunda bir ortak bildiri hazırlandı.

Afyonkarahisar Barosu, bu tür toplantıların meslektaşların haklarının savunulması ve mesleki standartların yükseltilmesi açısından önemli olduğuna inanmaktadır. #AfyonkarahisarBarosu #Avukatlar #MeslekStandartları #BaroBaşkanlarıToplantısı