Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş, yıllardır her kış döneminde AFJET’in ısınma probleminin vatandaşları ciddi şekilde mağdur ettiğini ifade ederek ‘’Yılın en soğuk günlerinde bu hizmet verilemeyip evinde çocuğu, yaşlısı, hastası ve engellisi olan insanımız mağdur ediliyorsa o koltukları derhal terkedin!’’ dedi.

Gözden kaçırmayın

Sandıklı Belediyesi, MSÜ Sınavına Ücretsiz Ulaşım İmkanı Sağlıyor.Sandıklı Belediyesi, MSÜ Sınavına Ücretsiz Ulaşım İmkanı Sağlıyor.

VATANDAŞ ‘ELEKTRİKLİ ISITICI’YA MAHKUM EDİLDİ!

Karataş açıklamasına şöyle devam etti; ’Afyon’umuzun öz kaynağı olan jeotermal enerjimizin gün geçtikçe hizmet kalitesinin artması gereken bir dönemde, özellikle havaların eksi derecelere düştüğü günlerde vatandaşa yaşatılan bu mağduriyetin hiçbir açıklaması olamaz! Evinde özellikle bebeği, yaşlısı, hastası ve engellisi olan hemşehrilerimiz geceyi donarak geçirmek zorunda kalıyorlar, elektrikli ısıtıcıya mahkum edilerek kendi paralarıyla rezil duruma düşürülüyorlar!’’

AFJET’İN TEMEL PROBLEMİ; İLGİSİZLİK, İLETİŞİMSİZLİK, İHMALKARLIK

‘’Termalin başkentiyiz derken göğsü kabaran yöneticilerin bu hizmeti vatandaşa aktaramaması durumun vehametini göstermektedir. Her yıl AFJET pompalarıyla ilgili yaşanan sıkıntıların artık çözüldüğü ve bir sorun yaşanmayacağı ifade edilmesine rağmen yaşanan problemin temel sebebi yetkililerin konuyla ilgili vatandaşın çektiği çileye karşı ilgisizliği, ihmalkarlığı ve iletişimsizliğidir!’’

‘’Zamma gelince hiç durmayan AFJET yönetimi hizmete gelince aynı hassasiyeti gösteremiyor. Sorunlara çözüm üretmek yerine her kış geldiğinde zam yapmanın derdine düşüyor. Acaba merak ediyorum oturdukları koltuklarda 1 yıl boyunca ne yapıyorlar?! ‘’ dedi.