şair-yazar Eyyüp Akyüz ile unutulmaz bir buluşmaya imza attı.

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı İle Bakan Yardımcısı Bağcı, GES Tesisinin Açılışını GerçekleştirdiVali Yiğitbaşı İle Bakan Yardımcısı Bağcı, GES Tesisinin Açılışını Gerçekleştirdi

Afyonkarahisar'da Unutulmaz Bir Söyleşi

Kadınana İmam Hatip Ortaokulu sevilen şair-yazar Eyyüp Akyüz ile unutulmaz bir buluşmaya imza attı. Sınıf öğretmenleri, çocukların en sevdiği yazarlardan biri olan Eyyüp Akyüz’ün öğrencilerle buluşmasını organize etti. Şair-yazar Eyyüp Akyüz, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirerek yazarlık serüvenini anlattı ve hayata dair konularda öğrencilere ufuk açtı. Öğrencilere yazma tutkusunu aşılamak için kendi deneyimlerini paylaşan Akyüz, kitaplarını yazarken ilham aldığı kaynakları aktardı. Bu anlatım, genç yazar adayları için büyük bir ilham kaynağı oldu.
 
Öğrencilerden Soru Yağmuru

Öğrenciler, Eyyüp Akyüz’e merak ettikleri birçok soruyu sorma fırsatı buldular. Yazar, öğrencilerin sorularını sabırla cevapladı. Onların edebiyat dünyasına daha yakın hissetmelerini sağladı ve kişinin öncelikle kendisini tanıması gerektiği üzerinde durdu. Gençlerin meraklı gözleriyle dinlediği bu sohbet, öğrencilerin hayata ve edebiyata dair düşünmelerine katkı sağladı.