Ziyarette Ülkü Ocakları’nın hazırladığı programlar ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Gözden kaçırmayın

ŞEHİT ŞÜKRÜ KARADİREK, DUALARLA ANILDIŞEHİT ŞÜKRÜ KARADİREK, DUALARLA ANILDI

Ülkü Ocakları Vali Yiğitbaşı’na Ziyarette Bulundu

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Ülkü Ocakları’nın hazırladığı programlar ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yiğitbaşı, Ülkü Ocakları’nın gençliğe yönelik yaptığı faaliyetleri takdir ettiğini söyledi. Vali Yiğitbaşı, Ülkü Ocakları’nın milli ve manevi değerlere bağlı bir gençlik yetiştirmek için önemli bir misyon üstlendiğini belirtti.

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Diler ise Vali Yiğitbaşı’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Diler, Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar’da gençlere yönelik çeşitli programlar ve projeler yürüttüklerini anlattı. Diler, bu programlar arasında kültürel, sanatsal, sportif, eğitim ve sosyal sorumluluk faaliyetlerinin yer aldığını ifade etti.

Ziyaret, Ülkü Ocakları’nın hazırladığı programların tanıtım broşürlerinin Vali Yiğitbaşı’na takdim edilmesiyle sona erdi. Ziyarette ayrıca Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Yönetimi de hazır bulundu.