Gözden kaçırmayın

Çay İmamhatip Ortaokulu Türkiye Şampiyonası'na Katılacak!Çay İmamhatip Ortaokulu Türkiye Şampiyonası'na Katılacak!

Erkan Çelik’ten devlete söz 
Yarın ödemeleri yapacağım … 
"Erkan Çelik Açıkladı: Afyonspor'un Rotası Belli! Oyunculara Ödeme, Dönüşler ve Yeni Yönetim Hayalimiz!"


Afyonspor Yeni Rotayı Çizdi: Başkan Erkan Çelik'ten Açıklamalar!
Afyonspor'un geleceğine ilişkin önemli açıklamalar, kulübün başındaki isim Erkan Çelik'ten geldi. Kulübün mali durumu ve takımın teknik direktörlük pozisyonu hakkında bilgi veren Çelik, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkanı Nadir Güzbey’e açıklamalarda bulundu ve Kulüp geleceği ile ilgili önemli hamleleri istişare ettiler.


HES İlaç Afyonspor Kulüp Başkanı Erkan Çelik, oyuncuların alacaklarının yarın (Çarşamba günü) ödenerek, takımdan ayrılan birçok oyuncunun geri döneceği bir sürece girildiğine dikkat çekerek, finansal durumun düzeltilmesi için adımlar atılacağını belirtti. Ayrıca, Erkan Çelik, ligin ikinci yarısı için teknik direktör tercihini de açıkladı. Geçtiğimiz ay birçok oyuncu gibi kulüpten ayrılan Sinan Yücer ile çalışmak istediklerini dile getiren Çelik, gönlündeki teknik adamın kim olduğunu paylaşmış oldu. Çelik, Sinan Yücer in başka Kulüp ile kampta olduğunu ancak herhangi bir sözleşme imzalamadığını , oyuncuların geri gelmesiyle  birlikte hocanın durumunun netleşeceğini alternatif iki isimle de görüşmelerin olduğu biliniyor. 


Güzbey in “ bize mecburlar zihniyetli oyuncular Klüp kapısından girmemeli “ uyarısına başkan Çelik “ Hiç kimseye muhtaç değiliz, ayak direyen - şart koşanla işimiz yok. Gerekirse yeni transferler yaparız. “ dedi 


 İŞ ADAMLARINI DAVET ETTİ
Kulüp yönetiminin tamamına yakınının da değişiklikler olacağını belirten Çelik, kongre kararı alındığını ve Afyonspor'a gönül veren iş adamlarını yönetimde görmek istediklerini ifade etti, Çelik “Sadece mali destek değil tüm iş adamlarının ve Afyon’un kulübümüzü sahiplenmesini istiyoruz. “ dedi.  Bu çağrı, iş dünyasının spora olan desteğinin artması ve kulübün yönetim kalitesinin yükseltilmesi amacını taşıyor.  Erkan Çelik'in bu açıklamaları, Afyonspor'un yeni sezona ilişkin yol haritasını ve hedefleri açısından önemli, yapılan bu stratejik hamle ile olumlu sonuçlar çıkması bekleniyor.