-

Gözden kaçırmayın

Fazıl Say, Scarlatti Sonatı ile müzikseverlere hitap ediyor.Fazıl Say, Scarlatti Sonatı ile müzikseverlere hitap ediyor.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Gaziantep Jolly Joker'de verdiği konserle hayranlarını coşturdu. Derici, konser sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla memnuniyetini dile getirdi ve sevenlerine yakında yeniden buluşma sözü verdi.

Sahneden ve kalplere enerji saçan Derici, "Mevzuya böyle girdik dün @gaziantep.jollyjoker. Aşırı güzeldi her şey, deli deliyi çekiyor çok şükür ya ?" notuyla konserden videolar paylaşarak, Gaziantep'teki hayranlarına teşekkür etti. Samimi ve içten yaklaşımıyla bilinen Derici, "Ben yine geleceğim en kısa zamanda, birbirinize iyi davranın tamam mı?" diyerek güzel dileklerini iletti.

Konser için özel bir hazırlık yapan Derici'nin saç ve makyajı usta ellerde şekillendi. Saç ve makyaj sanatçısı Ayla Şahin imzası taşıyan güzellik bakımıyla göz kamaştıran şarkıcı, stil danışmanı Ceren Ali tarafından seçilen şıklığıyla da dikkat çekti. Zarif bir elbiseyle sahneye çıkan Derici, Alfabeta Evening markasına ait tasarımıyla da göz doldurdu.

Şarkıcının sahne performansı, enerjisi ve tarzıyla yine gönüllerde taht kurduğu bir akşam oldu. Henüz bir sonraki Gaziantep konserinin ne zaman olacağı açıklanmasa da, İrem Derici'nin sözlerinden anlaşıldığı üzere bu buluşmanın çok da uzak olmayacağı tahmin ediliyor.