AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, siyasi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İsminin merkez belediye başkanlığında geçtiği Uluçay, il merkezi ve beldelerde ziyaretlerini hızlandırdı. Pazar günü olmasına rağmen Uluçay, beraberinde eski Bakan Veysel Eroğlu ile birlikte Taşoluk beldesini ve beldedeki işletmeleri ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Spor Hizmetleri Müdürü Kaymakam'ı ziyaret etti.Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Spor Hizmetleri Müdürü Kaymakam'ı ziyaret etti.

İlimiz merkezinde esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Uluçay, önceki gün Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürleri makamında ziyaret etmişti.

Hafta sonu mesaisini sürdüren Başkan Uluçay, beraberinde eski Afyonkarahisar Milletvekili ve Bakan Prof.Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte Sinanpaşa ilçesine bağlı Taşoluk beldesini ziyaret etti.

Ak Parti Sinanpaşa ilçe Başkanı Nuri Köse ile birlikte Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış’ı makamında ziyaret eden Uluçay, beldede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

BELEDİYE BAŞKANI GİBİ KARŞILANDI

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Taşoluk beldesinde vatandaş ve partililer tarafından Afyonkarahisar Belediye Başkanı gibi karşılanması dikkatlerden kaçmazken, eski Bakan Veysel Eroğlu’da ziyaretlerde Uluçay’ı ön plana çıkardı.

ÜRETİM MERKEZİNE ZİYARET

Başkan Uluçay, Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış ile birlikte, İş insanı Murat Akdi’nin sahibi olduğu Akdi Polen üretim merkezini ziyaret etti.

Polen, Arı Ekmeği ve tüm bal çeşitlerinin üretiminin yapıldığı alanı inceleyen Uluçay, çalışanlara kolaylıklar diledi.