Çukur Mahalle, Medrese Mahallesi ve Esentepe Mahallesinde 10.000 m2 sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi.

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.

İscehisar'da Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

İscehisar Belediyesi, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile yaptığı protokol sayesinde ilçenin birçok mahallesinde sıcak asfalt çalışması yaptı. Belediye Başkanı Ahmet Şahin, konkasör tesisinde mermer artıklarından elde ettikleri malzeme karşılığında sıcak asfalt temin ettiklerini ve ilçe tarihinde en kapsamlı çalışmayı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Şahin, "Sıcak asfalt çalışmalarımızın 2. etabını tamamladık. Çukur Mahalle, Medrese Mahallesi ve Esentepe Mahallesinde 10.000 m2 sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Afyonkarahisar Belediyesi ve Afyonkarahisar Özel İdaresi ile imzaladığımız protokoller kapsamında konkasör tesisimizde mermer artıklarından elde ettiğimiz malzeme karşılığında sıcak asfalt temin ederek İscehisar tarihinin en kapsamlı sıcak asfalt çalışmasını gerçekleştirdik. İscehisar her şeyin en iyisine, en güzeline layık." dedi.

İlçemizde yapılan çalışmalar dolayısıyla Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’ye, Afyonkarahisar Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, Hasan Arslan’a, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’a, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi genel Sekreteri Osman Ziya Bilim’e, İl Genel Meclis Üyelerimiz Murat Dikmen’e, Mesut Çelen’e, Ak Parti İscehisar İlçe Başkanımız Metin Balaban’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Şahin, göreve geldikleri günden bugüne ilçe genelinde 224.000 m2 sıcak asfalt çalışması yaptıklarını da belirtti. Şahin, "İscehisar'ın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Hizmet kervanımız genişleyerek devam edecek." diye konuştu.