Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Köle Han ve Gastronomi Konağı'ndaki restorasyon çalışmalarının yakında tamamlanacağını belirtti

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladıVali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladı

 2023 yılının son haftasında Kayadibi Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Zeybek, hemşehrileriyle buluşarak yeni yılda da aynı coşkuyla çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Başkan Zeybek, Afyonkarahisar için çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak, şehri turizm ve gastronomi şehri haline getirmek için tarihi ve değerleri öne çıkarmak için gayret ettiklerini ifade etti.

 Başkan Zeybek, "Gelecek yıldan itibaren tekrar el ele vererek şehrimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun" dedi. Başkan Zeybek ve beraberindeki heyet, Kayadibi Mahallesi'ni ziyaret ettikten sonra Basın Caddesi, Kasaplar Çarşısı ve Uzun Çarşı'daki esnafları ziyaret etti.

 Daha sonra Başkan Zeybek, ekibiyle birlikte devam eden restorasyon çalışması olan Köle Hanı ve tamamlanmak üzere olan Gastronomi Sokağı'nda incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.