-

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.

Afyonkarahisar'da, Kahraman vatan evladı Piyade Teğmen Ramazan Günay'ın anısına bir Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Program, şehidimizin doğup büyüdüğü Sinanpaşa İlçesi'ne bağlı Güney Beldesi Çalışlar Mahallesi'nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, bu anlamlı organizasyona katılarak şehidimizin ailesine destek oldu ve onun hüzün ve onur dolu hatırasını onurlandırdı. Vali Yiğitbaşı, şehidimizin ailesiyle yakından ilgilenerek, toplumsal hafızamızda daima canlı tutulması gereken bu fedakarlığı vurguladı ve acılı aileye devletin ve milletin her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Vali Yiğitbaşı'nın sözleri hem teselli hem de birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Afyonkarahisar halkı, şehidimize olan minnettarlığını ve saygısını bu tür etkileyici etkinliklerle göstermeye devam ediyor. 


#Afyonkarahisar #Mevlid #Şehit #RamazanGünay #VatanEvladı