-

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladıVali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladı

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, eğitime verilen önemi vurgulayan bir ziyaret gerçekleştirdi. Vali Yiğitbaşı, alanında uzman Prof. Dr. Levent Eraslan'ı valilik makamında ağırladı. Bu buluşmada, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ve İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci de hazır bulundu. Toplantıda, eğitim sektörünün dijitalleşmesine yönelik stratejik planlar ele alındı.

Afyonkarahisar'da eğitimin kalitesini artıracak dijital eğitimler ve içeriklerin geliştirilmesi, görüşmenin ana konusu oldu. Vali Yiğitbaşı, bilişim teknolojilerinin eğitimdeki önemine dikkat çekerek, dijital eğitim platformlarının ve materyallerinin öğrenci başarısını direkt olarak etkilediğini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürü Sünnetci ise, öğrenci ve öğretmenlerin teknolojik bir eğitim sürecine entegre olmasının sürekli destekleneceğini belirtti. Ziyaret sırasında Prof. Dr. Levent Eraslan, dijital eğitim konusunda ileriye dönük projeler ve çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Vali Yardımcısı Keklik ise eğitim altyapısının geliştirilmesinde üstlenecekleri rolleri dile getirdi. Toplantının sonunda, yapılan fikir alışverişinin ve ortak kararların Afyonkarahisar'da eğitimin inovatif şekilde ilerlemesine katkıda bulunacağı konusunda bir fikir birliği sağlandı. Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve beraberindekiler, eğitimin dijital dönüşümü için attıkları adımların önemini ve bu sürecin öğrencilere sağlayacağı faydaları vurgulayarak toplantıyı sonlandırdı. #Afyonkarahisar #eğitim #dijitaleğitim #stratejikplanlar #bilişimteknolojileri