İlk olarak, Emirdağ Kadın Kültür Evi'nde gerçekleşen etkinliklerin devam ettiği bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!

İlk olarak, Emirdağ Kadın Kültür Evi'nde gerçekleşen etkinliklerin devam ettiği bildirildi. Bu çerçevede, Sosyolog Müslüme Köylü tarafından "Evde Öğrenme" konulu bir eğitim semineri düzenlendi.

Sosyolog Müslüme Köylü seminerde, okul öncesi dönemdeki çocukların somut öğrenme materyalleriyle öğrendiklerini ve bu süreçte evde çocukların gelişimini desteklemek için öğrenme ortamlarının oluşturulmasının önemini vurguladı. Ayrıca, öğrenme materyallerinin çeşitlendirilmesi konusunda da bilgi verildi.

Daha sonra, Filistinli kardeşlerimiz için dua programı düzenlendi ve eğitmen Yasemin Kaya tarafından temel ilk yardım konularında teorik ve uygulamalı bilgiler aktarıldı, özellikle kalp masajı ve suni teneffüs gibi. Son olarak, geleneksel haline gelen örgü günlerinde kadınlarımızın el işi yaparken, ikramlar ve sohbetlerle birlikte keyifli zaman geçirdikleri belirtildi.

Etkinliklerin yoğun geçtiği Emirdağ Kadın Kültür Evi'ni ziyaret ederek bu etkinliklere katılabilirsiniz. #EmirdağKadınKültürEvi #EğitimSemineri #İlkYardım #ÖrgüGünleri #kadınlar #etkinlikler #Emirdağ #Türkiye