Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'nde Dostluk ve Samimiyet Dolu Bir Etkinlik.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü AtandıAfyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü Atandı

Afyonkarahisar'daki gençler, Gençlik Merkezlerinde düzenlenen bir etkinlikle hem sosyal sorumluluk bilincini güçlendirdi hem de kaynaşma fırsatı buldu. Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü ve Merkezin Müdürlerinin de yer aldığı etkinlikte, gönüllü gençlerimiz özverili bir çalışma sergileyerek çiğ köfte hazırladı.


Etkinlik, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'nin düzenlediği bir etkinlikte gençlerin bir araya gelerek çiğ köfte yapmasına ve birlikte zaman geçirmesine odaklanıyor. Bir arada vakit geçirerek birlikteliklerini ve samimiyetlerini artıran gençler, el birliğiyle hazırladıkları çiğ köfteleri büyük bir neşe içerisinde yediler. Etkinlikte yaşanan keyifli anlar, gençler arasındaki dostluk bağını daha da güçlendirirken, birliktelikleri de pekiştirdi.
Etkinlik, gençlerin birlikte çalışarak çiğ köfte hazırlamalarını ve bu şekilde samimiyetlerini ve birlikteliklerini artırmalarını sağlamayı amaçlıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı'na bağlı Afyonkarahisar Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen bu tür etkinlikler, gençlerin bir arada olmalarını ve sosyal becerilerini geliştirmelerini sağlayarak toplumsal dayanışmanın artmasına katkıda bulunuyor.


Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler, gençlerin birlikte vakit geçirmelerini ve toplumsal dayanışmayı artırmayı hedefliyor. Merkezin müdürleri etkinlikle ilgili olarak, "Kıymetli gençlerimizin bu tür etkinliklere katılım göstermeleri ve gönüllülük esasıyla bir araya gelmeleri bizleri mutlu ediyor. Bu tarz buluşmalar, gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra, sosyal sorumluluk bilincinin gelişimine de önemli ölçüde katkıda bulunuyor." şeklinde konuştular.


Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'nin müdürleri, gençlerin etkinliklere katılımının kendilerini mutlu ettiğini ve bu tarz etkinliklerin gençlerin kişisel gelişimine ve sosyal sorumluluk bilincine katkıda bulunacağını belirtti. Gençler de sosyal medya üzerinden #AfyonkarahisarGençlikMerkezi ve #GSBGM etiketleri ile etkinliğin fotoğraflarını paylaşarak, yaşadıkları güzel anları ve merkezin oluşturduğu sıcak ortamı dile getirdiler.
Gençler, etkinlikle ilgili fotoğrafları #AfyonkarahisarGençlikMerkezi ve #GSBGM etiketleriyle paylaşarak, güzel anılarını ve sıcak atmosferi vurguladılar. Bu tür etkinliklerin düzenli olarak devam edeceği Gençlik Merkezlerinde, Afyonkarahisar'ın gençleri yıl boyunca çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerde buluşmaya devam edecekler.
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'nde bu tür etkinliklerin düzenli olarak gerçekleştirileceği ve gençlerin yıl boyunca çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerde bir araya geleceği vurgulanıyor.