Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, günü esnaf ziyaretiyle başlattı. Sabah çayını esnafla içen Vali Yiğitbaşı, esnaflar...

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü AtandıAfyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü Atandı

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, günü esnaf ziyaretiyle başlattı.

Sabah çayını esnafla içen Vali Yiğitbaşı, esnaflara hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi. Programı kapsamında sık sık esnaflarla bir araya gelen Vali Yiğitbaşı, bugünkü mesaisine Ambaryolu'nda başladı.

Ambaryolu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi. İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay ile birlikte cadde üzerinde çalışmalarını sürdüren Emniyet ekiplerinin denetimlerine de katılan Vali Yiğitbaşı, ekiplere kolaylıklar diledi.

Vali Yiğitbaşı, İl Emniyet Müdürü Ay ile birlikte cadde boyunca esnaflar ve vatandaşlarla görüşerek tek yön uygulamasından memnuniyetlerini sordu. Hatalı park ve trafik yoğunluğu noktasında vatandaşların görüşlerini alan ve bu konuda esnaftan gelen talepleri de dinleyen Vali Yiğitbaşı, şehrimizin trafik sorunlarını en aza indirmek ve bu konuda yapılacak çalışmaları yakından takip ettiğini, talepler noktasında neler yapılabileceği konusunda da çalışmalar yapılacağını söyledi.

Vatandaşlara işlerinin durumunu da soran Vali Yiğitbaşı, şehirde yapılmasını istedikleri çalışmalar konusunda da görüşlerini dinledi.

#ValiYiğitbaşı #esnaftaziyesi #Ambaryolu #trafiksorunları #esnafziyareti