Afyonkarahisar'da Gerçekleştirilen Okul Sporları Voleybol Turnuvası Tamamlandı

Gözden kaçırmayın

Afyonspor, Vanspor FK ile karşılaşıyorAfyonspor, Vanspor FK ile karşılaşıyor

Afyonkarahisar'da Gerçekleştirilen Okul Sporları Voleybol Turnuvası Tamamlandı Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları programında düzenlediği Küçük Kızlar Voleybol müsabakaları tamamladı. Turnuva sonucunda başarılı takımlar kürsüye çıktı.


Afyon Kocatepe Anadolu Lisesi'nin ev sahipliği yaptığı organizasyona 19 takım katılım gösterdi. Tek devreli lig usulüyle oynanan maçlar neticesinde kazananlar belli oldu.
Şemsettin Karahisari Ortaokulu, sergilediği üstün performansla tüm rakiplerini mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu ikinci, Sülün Balı Mubahat Açıkgözoğlu Ortaokulu ise üçüncü sırayı elde etti. Ayrıca Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu da dördüncü olarak turnuvayı tamamladı.


Final maçında Şemsettin Karahisari Ortaokulu, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu'nu 2-0 gibi net bir skorla yenilgiye uğratarak şampiyonluğunu ilan etti ve kupayı kaldırdı.


#Afyonkarahisar #OkulSporları #KüçükKızlarVoleybol #Şampiyonluk #ŞemsettinKarahisariOrtaokulu #MareşalFevziÇakmakOrtaokulu #VoleybolTurnuvası #EğitimÖğretimYılı #GençlikveSporMüdürlüğü