Emirdağ'da Kadın Kültür Evi Sporla Can Buldu Emirdağ ilçesinde bulunan ve kadınların sıklıkla ziyaret ettiği Kadın Kültür Evi, bugün sağlıklı yaşam bilincini artırmak adına düzenlenen spor eğitimleriyle dikkat çekti

Gözden kaçırmayın

Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağızErkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız

Emirdağ'da Kadın Kültür Evi Sporla Can Buldu Emirdağ ilçesinde bulunan ve kadınların sıklıkla ziyaret ettiği Kadın Kültür Evi, bugün sağlıklı yaşam bilincini artırmak adına düzenlenen spor eğitimleriyle dikkat çekti.

Profesyonel eğitmenlerin rehberliğinde ve kaliteli spor ekipmanlarının kullanıldığı eğitimlerde hanımlar, formda kalmak için ter döktü.


Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kültür Evi'nin kadınlar tarafından aktif olarak kullanılmasının kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Başkan Koyuncu, ilçeye kazandırılan yatırımların toplumun tüm bireylerine dokunduğunu görmekten duyduğu gururu dile getirerek, bu tür projelerle çalışma azimlerinin daha da arttığını belirtti.


Kadın Kültür Evi'nde hoşça vakit geçiren ve sağlıklı yaşam eğitimlerinden faydalanan kadınlar ise, kadınlara yönelik hizmetlerin ve değer veren belediyecilik anlayışının onlara hissettirdiği memnuniyeti paylaştı.

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'ya minnetlerini ifade eden hanımlar, bu tür yatırım ve hizmetlerin devamını diledi.


#Emirdağ #KadınKültürEvi #SporEğitimi #SağlıklıYaşam #BelediyeYatırımları #KadınDostuBelediye #TeşekkürlerSerkanKoyuncu #FormdaKal #AktifYaşam #KadınlarSporda