Dinar Belediyesi Yılın Son Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi Belediye Başkanı Nihat Sarı öncülüğünde, 2023 yılının son belediye meclis toplantısı başarıyla tamamlandı

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

Dinar Belediyesi Yılın Son Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi Belediye Başkanı Nihat Sarı öncülüğünde, 2023 yılının son belediye meclis toplantısı başarıyla tamamlandı. Dinar Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan toplantının açılış konuşmasını Başkan Sarı yaptı.
Başkan Sarı, toplantının açılışında, alınacak kararların Dinar için hayırlı olmasını temenni etti. Gündem maddeleri üzerine yapılan tartışmalarla, canlı ve yapıcı bir oturumun yaşandığı belirtildi.
Yoğun bir gündemin ardından, toplantının sonunda Başkan Nihat Sarı, meclis üyelerine teşekkür etti ve plaket töreniyle bu yılın verimli çalışmalarını takdir etti.
Toplantının ardından gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimiyle 2023'ün son belediye meclis toplantısı sona erdi. Belediye meclisinin bir sonraki buluşmasında yeni yılın projeleri ve planları masaya yatırılacak.
#DinarBelediyesi #NihatSarı #BelediyeMeclisi #Afyonkarahisar #YılSonuToplantısı #LokalYönetim #PlaketTöreni #YeniYılPlanları