Emirdağ Kadın Kültür Evi'nde Anlamlı Etkinlik: Mithatpaşa Ortaokulu Öğretmenleri Ağırlanıyor Emirdağ'da bulunan Kadın Kültür Evi, birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

Emirdağ Kadın Kültür Evi'nde Anlamlı Etkinlik: Mithatpaşa Ortaokulu Öğretmenleri Ağırlanıyor Emirdağ'da bulunan Kadın Kültür Evi, birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam çok özel bir etkinlikle Mithatpaşa Ortaokulu'nun değerli öğretmenleri ağırlandı. Kadınların öncülüğünde gerçekleştirilen organizasyonda öğretmenler, kendilerine has bir programla şereflendirildi.
Yemek İkramları Emirdağ Belediyesi'nden Eğitimciler için hazırlanan günlük programa dair ikramlar, Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesi'nde titizlikle yapıldı. Her detayın özenle düşünüldüğü bu ikramlarla öğretmenlere renkli bir gün sunuldu.
Öğretmenlerden Teşekkür Mesajı Güzel vakitler geçirme fırsatı bulan öğretmenler, bu anlamlı organizasyon ve misafirperverlik için Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu başta olmak üzere, emeği geçen herkese içten teşekkürlerini iletti.
#Emirdağ #KadınKültürEvi #MithatpaşaOrtaokulu #Eğitim #Öğretmenler #Belediye #Misafirperverlik #SerkanKoyuncu #Teşekkürler
RTURK