İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilatı Sinanpaşa ilçe başkanlığında düzenledikleri toplantıda; 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Sinanpaşa ilçesi Ahmetpaşa belde Belediye Başkan Adayı olarak Abdullah Başak’ı açıkladı.

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

İYİ Parti teşkilatı, Ahmetpaşa belde  Belediye başkan adayını düzenlediği bir toplantıda açıkladı. Toplantıya; İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu,il yönetim kurulu üyeleri,  Sinanpaşa ilçe başkanı Hakan Sivrioğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Ahmetpaşa belde Belediye Başkan adayı Abdullah Başak ve partililer katıldı.
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Başak’ın arkasında olduklarını ifade ederek,  “Ahmetpaşa beldemizi layık olduğu şekilde yönetecek bir belediye başkanını inşallah önümüzdeki seçimlerde kazandıracağız. Ahmetpaşa’ya Abdullah Başak yakışır. Hizmet etmek için iktidar veya muhalefet partisi belediye başkanı olmanın önemi yok. Hizmet yapacak başkanın dürüst namuslu harama el uzatmayan kişiliğe sahip olması önemli olan. Sizlerden çok çalışmanın sözünü istiyorum. Abdullah Başak Ahmetpaşa'ya devasa hizmetler yapacaktır.Abdullah kardeşim beşikteki bebekten en yaşlı vatandaşımıza kadar herkesin başkanı ve hizmetkarı olacaktır. Bizde her zaman Abdullah kardeşimin kale gibi arkasında arkasında olacağız.” dedi.
Ahmepaşa Belde belediye başkan adayı Abdullah Başak ise “Ben ülkemi, bulunduğum ili, yaşadığım beldeyi ve burada yaşayan bütün insanları çok seviyorum bu yüzden beldemde hizmete talibim. Belde sınırları boyunca hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesin sorunlarına çözüm, sıkıntılarına çare, yaralarına merhem olmaya talibim. Ahmetpaşa belde halkının  hizmetkârı olmaya talibim. Daha iyi bir gelecek, daha iyi hizmet, daha iyi bir Ahmetpaşa için mücadele edeceğime söz vererek yola çıktığımı belirtmek isterim. Bu yolda gönül verdiğiniz, destek verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım. “dedi.
Abdullah Başak kimdir:
05.09.1973 yılında Ahmetpaşa beldesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokulu kasabamda okudum. Lise hayatımı Afyonkarahisar merkezde tamamladım. Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 1997 yılında Afyonkarahisar SSK hastanesinde memur olarak atandım. 2017 yılında Grand Grup Limited şirketini kurdum, son olarak Devlet hastanesinde görev yaptım.