Okul Sporları faaliyet programında yer alan yıldız kızlar hentbol müsabakaları, Afyonkarahisar'da bulunan Tınaztepe Spor Salonu'nda sona erdi.

Gözden kaçırmayın

Sparta Prag 4-1- GalatasaraySparta Prag 4-1- Galatasaray

Heyecan dolu anlara sahne olan müsabakalar, dereceye giren sporculara kupa ve madalyaların takdim edilmesiyle son buldu. Afyonkarahisar, spor kenti olarak bilinen ve Okul Sporları kapsamında düzenlenen müsabakalara ev sahipliği yapan bir şehir. Bu kapsamda düzenlenen yıldız kızlar hentbol müsabakaları, Tınaztepe Spor Salonu'nda gerçekleşti.

Büyük bir heyecana sahne olan bu müsabakalar, sporcuların performanslarını sergileme ve yeteneklerini ortaya koyma fırsatı elde etmelerini sağladı. Müsabakalar sonucunda, Işıklar Ortaokulu birinci, Seydiler Ortaokulu ikinci ve Özel Afyon İstek Ortaokulu üçüncü oldu. Bu başarılı takımlar, gösterdikleri performansla büyük bir övgü ve takdiri hak etti. Dereceye giren sporcular, kupa ve madalyalarını Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen'in elinden aldılar. Ödül töreni, birbirinden heyecanlı ve başarılı müsabakaların sona ermesiyle gerçekleşti.

Sporcuların ve takımların emeklerinin takdir edildiği bu törende, kupa ve madalyalar sporculara takdim edildi. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen'in bu özel anlarda sporculara ve takımlara gösterdiği destek ve teşvik, gelecek müsabakalara daha büyük bir heyecan ve motivasyonla hazırlanmalarını sağlayacak. #OkulSporları #Hentbol #Müsabaka #Afyonkarahisar #TınaztepeSporSalonu #SpordaBaşarı