Afyonkarahisar'ın toprağını emekle yeşerten çiftçilerine müjdeli haber, hükümetin sunduğu tarımsal destek ödemelerinin yapıldığı duyuruldu.

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

Milletvekili Yurdunuseven, hükümetin çiftçilere verdiği desteğin altını çizerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üretimi ve tarımı geliştirme odaklı politikalarını ön plana çıkardı. Yapılan destek ödemeleri, hem Afyonkarahisar hem de ülke genelinde tarımsal aktivitelerin güçlenmesine yol açtı.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın çeşitli teşviklerle yürüttüğü destekleme politikaları, çiftçilerin modern tarım yöntemlerine yönelmesini ve ürün çeşitliliğini artırmasını sağlıyor. Bu da Afyonkarahisar'ın ekonomik kalkınmasını ivmelendiriyor ve regionun tarımsal üretimini destekliyor.

İbrahim Yurdunuseven, atılan adımların istenen etkiyi yaratmasını umarak, çiftçilere verilecek desteğin devam edeceğinin altını çizdi. Tarım sektörünün ülkenin refahına katkısını vurgulayarak, bu alanda yapılacak her türlü yatırımı destekleme sözü verdi. Milletvekili, bütün çiftçilere sağlanan bu desteklerin hayırlı olmasını dileyerek açıklamalarını noktaladı.