Afyonkarahisar İl Müftülüğü Masa Tenisi Takımı İl Birincisi oldu.

Gözden kaçırmayın

Çay İmamhatip Ortaokulu Türkiye Şampiyonası'na Katılacak!Çay İmamhatip Ortaokulu Türkiye Şampiyonası'na Katılacak!

 


Afyonkarahisar İl Müftülüğü bünyesinde kurulan masa tenisi takımı, düzenlenen "Kurumlararası Masa Tenisi Turnuvası"nda il birincisi olarak büyük bir başarı elde etti. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı kutlamaları kapsamında Gerçekleştirilen turnuvada İl Müftülüğü Masa Tenisi Takımı, ilimizi gururla temsil ederek zafer kazandı.

İbrahim Karataş, Orhan Arslan, Hasan Hüseyin Kahveci ve Ali Osman Ertaş gibi yetenekli sporcuların yer aldığı takım, İl Müftü Vekili Harun Yılmaz'ı makamında ziyaret etti ve İl Birinciliği kupasını kendisine takdim etti. Bu ziyaret sırasında, sporcuların harika performansı ve elde edilen başarı dolayısıyla duyulan memnuniyet ifade edildi ve takımın antrenörleri kutlandı.

Ziyaret esnasında İl Müftü Vekili Yılmaz, takımın sergilediği performanstan ve başarıdan büyük bir gurur duyduklarını belirtti. Ayrıca, bu tür etkinliklerin çalışanlar arasında dayanışma ve motivasyonu artırdığının altını çizdi.

Afyonkarahisar İl Müftülüğü Masa Tenisi Takımı, bu başarıyla birlikte ilimizi gururla temsil ederek spor alanındaki yeteneklerini bir kez daha göstermiş oldu. Bunun yanı sıra, bu tür başarıların devam etmesi ve diğer kurumlarla yapılan dostluk maçları sayesinde sporun yaygınlaşmasının umulduğu belirtildi.