Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Millet Bahçesinde incelemelerde bulunarak konuyla ilgili yetkililerden bilgiler aldılar.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Millet Bahçesinde incelemelerde bulunarak konuyla ilgili yetkililerden bilgiler aldılar.

Toplamda 72.000 m2’lik alanıyla bir ilçeye yapılan en büyük Millet Bahçesi Projesini gezen Başkan Dr. Mustafa Çöl, açılışına çok kısa bir zaman kaldığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Bugün Millet Bahçemizi ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu, ilçemize ve tüm çevresine büyük bir kazanç olan bu muhteşem Millet Bahçemizi yakından görmek ve incelemek için buradayız.

Bu bahçe, 72.000 m2’lik geniş bir alanı kaplayarak, halkımıza çeşitli aktiviteler sunuyor. Sosyal tesisler, bisiklet ve koşu parkurları, oyun alanları, spor sahaları, otopark ve konser alanları gibi çok sayıda olanak sunuyor. Amacımız, Sandıklımızın hem fiziksel hem de sosyal anlamda daha zengin ve aktif bir topluluk olmasını desteklemektir.

Bu projede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ayrıca, bu bahçenin güzel bir şekilde korunmasını sağlayan halkımıza teşekkür ediyorum. Bu tür kamusal alanlar, birlikte vakit geçirme, fiziksel aktiviteler yapma ve doğanın tadını çıkarma fırsatları sunar. Halkımızın bu tür alanları sahiplenmesi ve koruması önemlidir. Sandıklı Millet Bahçemizin tüm halkımıza ve gelecek nesillere fayda sağlamasını dilerim.”