Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı  Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü'ne Uğur Ülgen atandı.

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı  Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü'ne Uğur Ülgen atandı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı  Edirne Bölge Müdür Uğur Ülgen, Başkanlığın 28 Ağustos 2023 tarihli onayıyla Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü'ne atandı.

Uğur Ülgen, memuriyet kariyerine Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nde başlamış ve birçok farklı görevde bulunmuştur. 

Meslek memuru, mütercim, şef redaktör, Şube Müdürü ve İl Müdürü gibi çeşitli pozisyonlarda görev yaparak deneyim kazanmıştır. Ayrıca, Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü'nde Saha Uzmanı olarak da görev yapmıştır.

2018 yılından itibaren İletişim Başkanlığı Edirne Bölge Müdürlüğü'nü başarıyla yürüten Uğur Ülgen, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Yüksek Lisansı ile Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Lisansı mezunu olarak eğitim hayatına da önem vermektedir. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın yeni atamasıyla Uğur Ülgen, Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü'nde görevine başladı.