Başkan Mehmet Zeybek, Hes İlaç Afyonspor takımını antrenman sırasında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Gözden kaçırmayın

Afyonspor, Vanspor FK ile karşılaşıyorAfyonspor, Vanspor FK ile karşılaşıyor

ZEYBEK BAŞKAN’DAN HES İLAÇ AFYONSPOR’A MORAL ZİYARETİ

Başkan Mehmet Zeybek, Hes İlaç Afyonspor takımını antrenman sırasında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Pazartesi yapılacak maç öncesinde futbolculara moral ve destek veren Başkanımız, tüm taraftarları stada davet etti.Futbolculara baklava ikram eden Başkanımız, yeni sezonda HES İlaç Afyonspor’umuza başarılar diledi.

“BAŞKANIMIZIN DESTEKLERİYLE GURUR DUYUYORUZ”

Ziyarette açıklamalarda bulunan HES İlaç Afyonspor Kulüp Başkanı Erkan Çelik Pazartesi günü oynanacak Kırşehir maçına as kadroyla çıkacaklarını ifade ederek “Pazartesi günü saat 20.00’de oynanacak maça as kadromuzla maça çıkıyoruz. Allah’ın izniyle üç puanı da alacağız. Başkanımızın ve Valimizin destekleriyle inşallah güzel şeylere imza atarız. Mehmet Başkanımızın desteğini yanımızda görmekten her zaman gurur duyuyoruz. Sağ olsunlar bizi yalnız bırakmadılar.

“TARAFTARLARIMIZI MAÇA DAVET EDİYORUM”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise takımımıza yeni sezonda gönülden başarılar diledi. Başkanımız; “Bu sezonun ilk antrenmanına katıldık. Sıkıntılar çözüldü, takımımız Pazartesi günü  ikinci maçına yeni oyuncularımız ve as kadroyla çıkacak. Takımın Pazartesi maç sonunda 3 puanı alacağına yürekten inanıyorum. Takımımız iyi bir transfer dönemi geçirdi. Pazartesi günü oynayacağımız Kırşehirspor maçı öncesi taraftarlarımızı stada davet ediyorum. Yeni sezonda HES İlaç Afyonspor’umuza başarılar diliyorum.” diye konuştu.

“AFYONKARAHİSAR SPOR’UN BAŞKENTİ”

Yaz sezonda kampa gelen takımlara Afyonkarahisar’ı tercih ettikleri için teşekkür eden Başkanımız “Afyonkarahisar’ımız sporun başkenti. Sahalarımız burada 14 antrenman sahamız ve 2 tane sentetik sahamız, 1 tane 15 Bin kişilik futbol sahamız var. Türkiye'de şehrimize kampa gelen takımların organizatörlerin özellikle tercih ettikleri bir kamp alanına sahibiz. Burada da hemen hemen ülkemizin ve yurt dışından birçok takımın kamp olarak kampını seçtikleri için teşekkür ediyorum. Havasıyla, iklimiyle özellikle organizatörü tercih ettiği bir iliz” diye konuştu.