Zafer Haftası etkinlikleri dolayısıyla Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.  

Gözden kaçırmayın

İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.İl Müftüsü İmamoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile İş Birliği Geliştiriyor.

Zafer Haftası etkinlikleri dolayısıyla Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.  

Başkanımız Mehmet Zeybek'i çalışmalarından dolayı tebrik eden Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz; "Afyonkarahisar Belediyemiz gibi eser üreten belediyelerimiz ile Türkiye Yüzyılına gidiyoruz" diye konuştu.

Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcmız Cevdet Yılmaz’a Afyonkarahisar Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Uluçay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in projelerini inceleme fırsatı bulduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Başkanımızı tebrik etti.

Sokak Sağlıklaştırmadan, alt yapıya, kültürel etkinliklerden ticari hayatı kolaylaştırmaya yönelik çok yönlü birçok çalışmanın yapıldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Başkanımız Mehmet Zeybek şahsında bütün belediye meclis üyelerimize, belediye yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Önümüzdeki süreçte Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği dönemine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz “Yerel kalkınma çok önemli. Yerel demokrasi de çok önemli. Her ikisi de belediyelerle çok yakından ilişkili. Hep şunun altını çiziyorum;  Belediyeler iyi çalıştırılır ise gerçekten hayatımızda çok şeyler değişiyor. Hangi belediyecilik vatandaşa hizmet götürüyor? Gerçek belediyecilik, hizmet amaçlı belediyecilik. Buna odaklanmış Belediye Başkanları gerçekten insanımızın hayatında çok şeyi değiştiriyorlar. Az önce ben Afyonkarahisar Belediyemizin yaptığı projeleri inceledim. Sokak Sağlıklaştırmadan, alt yapıya, kültürel etkinliklerden, ticari hayatı kolaylaştırmaya kadar birçok boyutuyla çok güzel çalışmalar yapıldığını gördüm. Başkanımızın şahsında bütün belediye meclis üyelerimize, belediye yöneticilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte Türkiye yüzyılı, belediyeciliği döneminde de bu hizmetlerin üstüne daha yeni hizmetler, daha nitelikli hizmetler koyarak yolumuza devam edeceğiz. Taş üstüne taş koyan dan Allah razı olsun diyorum. Geleceğe dönük olarak da inşallah bu eser ve hizmet siyasetini daha üst noktalara taşımaya kararlılığımızı da vurgulamak istiyorum. Tekrar belediyemize, misafirperverliği için Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.