BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HEMŞEHRİLERİMİZİN HEP YANINDA

Gözden kaçırmayın

Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağızErkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız

 

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, hafta içi mesai kavramı gözetmeksizin vatandaşlarımız için projeler üretip, ilçemizi bölgenin parlayan yıldızı yapmak için çalışırken, hafta sonlarını da siz kıymetli hemşehrilerimiz ile geçiriyor.

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl göreve geldiği günden itibaren, hafta sonu vatandaşların özel günlerine katılarak onların mutluluğunu paylaşıyor. Hem düğün, sünnet hem de nikah gibi özel etkinliklere iştirak ederek, vatandaşların sevinçlerine ortak oluyor.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, hemşehrilerimizin yanında olmayı ve toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmeyi önemseyen bir Belediye Başkanı olarak, bu tür etkinliklerde yer alarak hemşehrilerimizle daha yakından iletişim kurmayı, onların isteklerini dinlemeyi ve beklentilerini bire bir duymak istediklerini ifade ediyor.

Başkan Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın mutluluğunu paylaşarak, toplumun dayanışma ve birlik duygusunu pekiştirmek, aynı zamanda halkımızın yönetim sürecine daha fazla katılımını teşvik etmek amacıyla böylesi etkinliklere katılmayı her zaman önemsiyorum.

Bu tür etkinlikler, vatandaşların yönetimle daha güçlü bir bağ kurmalarına ve belediye başkanlarının da toplumun ihtiyaçlarına daha duyarlı bir şekilde hizmet etmelerine yardımcı oluyor diye düşünüyorum.

Buy duygu ve düşüncelerle Hemşehrilerimizle, mutlulukları ve sevinçleri birlikte yaşadığımız vakitler. Kardeşlerime ömür boyu mutluluk, ailelerine de nice mürüvvetler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.