Kanlıca TOKİ'de Yeni Yöneticiler Göreve Başladı... Afyonkarahisar Kanlıca TOKİ'nin yeni yöneticileri belli oldu, Belediye Başkanını ziyaret ettiler

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

Afyonkarahisar'ın prestijli bölgelerinden biri olan Kanlıca'da bulunan TOKİ konutları, yeni yöneticileri ile yoluna devam ediyor.

Emlak Yönetimin idaresinde olan 1073 adet konut ve 3 adet ticaret merkezinden oluşan toplamda 56 bloku Kanlıca TOKİ'de yönetici konusu sorun olmaya başlamıştı. 

TOKİ sakinleri arasında yapılan seçimler sonucunda, yeni dönemdeki yöneticiler ve blok dağılımları ise şu şekilde:

1. Kısım yöneticisi Av. Fatma Aras Alıcı: 792 daire, 41 blok
2. Kısım yöneticisi Malül Gazi Cihan İlhan: 281 daire, 15 blok

Yeni yöneticiler, bölgenin düzen ve yönetiminden sorumlu olacaklar. Bu önemli göreve seçilmelerinden sonra, Afyonkarahisar Belediye Başkanı'nı ziyaret ettiler. 

Belediye Başkanı, yeni yöneticilere başarılar dileyerek, bölgenin gelişimi ve sakinlerinin yaşam kalitesinin artırılmasına yönelik işbirliği yapacaklarını belirtti.

Kanlıca TOKİ, sakinleri için sunduğu modern konutlar ve ticaret merkezleri ile şehir içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunmayı hedefliyor. 

Yeni yöneticilerin göreve başlamasıyla birlikte, bölgenin daha da gelişeceği ve sakinlerin ihtiyaçlarının daha etkin şekilde karşılanacağı bir dönemin başladığı ifade ediliyor.