Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iş insanları ve oda başkanlarına bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

AĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISIAĞIREL'DEN 'Afyon Belediyesi’nin şahane işleri!' YAZISI

ZEYBEK BAŞKAN’DAN ODA BAŞKANLARINA PEŞ PEŞE ZİYARET

         Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iş insanları ve oda başkanlarına bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Ticaret Borsası, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi ve Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş’ta eşlik etti.

“ÜRETEN VE ÇALIŞAN İŞ İNSANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

       İlk ziyaretini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ve Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, şehrimizin ekonomisi başta olmak üzere üreten ve çalışan iş insanlarımızın her zaman yanında olduklarını söyledi.  

“AFYONKARAHİSAR’IN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

        Birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’ın gelişimine ve büyümesine katkı sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Başkanımız, ilimiz ekonomisine katkı sağlayan iş insanlarımızın bir çatı altında toplandığı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serteser ve Meclis Başkanı Çelikten’e faaliyetlerinde başarılar diledi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

        Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in bir sonraki ziyaret yeri Afyonkarahisar Ticaret Borsası oldu. Başkan Mehmet Mühsürler ile görüştü. Ülkemizin kırmızı et sektöründe önemli bir yere sahip olan üreticilerimizin taleplerini Başkan Mühsürler'den dinleyen Belediye Başkanımız, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek ev sahipliğinden dolayı Mühsürler’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

AFYONKARAHİSAR’I TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ

        MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ’de ziyaret eden Başkanımız, şehrimizin istihdamında önemli pay sahibi olan iş insanları ile kentimizin geleceğiyle ilgili istişarede bulundu. Afyonkarahisar’ı tanıtmaya ve ekonomisini geliştirmeye devam ettiklerini aktaran Başkanımız, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

“ESNAFIMIZ EKONOMİNİN BEL KEMİĞİ”

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in son ziyareti, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve Oda Başkanlarına oldu. Esnaflarımızın talep ve önerilerini oda başkanlarından dinleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, esnafımızın ekonomimizin bel kemiği olduğuna işaret ederek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve oda başkanlarına nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür etti.

         Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş’a teşekkür ettiler.