Vali ve belediye başkanının devreye girmesiyle Afyonspor Kulübünde, yeni başkan ve yönetim kurulu Süleyman Karakuş'un yurt dışından gelmesinden sonra kesinleşecek

Gözden kaçırmayın

Sparta Prag 4-1- GalatasaraySparta Prag 4-1- Galatasaray

Afyonkarahisar'ı futbolda 2. Ligde temsil eden Afyonspor Kulübünde sıcak saatler yaşanıyor. Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş'un istifası sonrasında, yönetim oluşamadığı için toplanamayan genel kurullar sonrası yeni yönetim için girişimler başladı.

Vali ve belediye başkanının devreye girmesiyle Afyonspor Kulübünde, yeni başkan ve yönetim kurulu Süleyman Karakuş'un yurt dışından gelmesinden sonra kesinleşecek

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in destekleriyle, kulüp yönetimi yeniden oluşturulacak ve ilk iş olarak kulübün şirketleşmesi, kalıcı gelirler elde edilebilmesi için çalışmalar yapılacak.

Yeni yönetimde, Vali'nin de kurumsal olarak destek vereceği bir isim, Belediye Başkanı'nın destek vereceği bir isim, ATSO ve AFSİAD destekli, spora meraklı iki-üç isim, sivil toplum örgütlerinden-etkili gazetecilerden bir-iki isim, taraftar gruplarından bir isim ve şirketleşme yönünde tecrübesi ve etkinliği olan bir kaç isim yer alacak.