Afyonkarahisar Valiliği ve Belediyemiz iş birliğinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreni Taş Medrese'de yapıldı.

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladıVali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladı

Afyonkarahisar Valiliği ve Belediyemiz iş birliğinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreni Taş Medrese'de yapıldı.

Her bayram geleneksel hale gelen, Afyonkarahisar protokolünü buluşturan bayramlaşma töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

        Bayramlaşma törenine Afyonkarahisar Vali Vekili Ali Rıza Çalışır, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İyi Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, il protokolü, askeri erkân, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

       Törende birlik ve beraberlik mesajları verilirken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; tüm Afyonkarahisarlıların Kurban Bayramını tebrik etti.Başkanımız Mehmet Zeybek, Kurban Bayramının ilimize, ülkemize ve İslam âlemine huzur, sağlık ve bereket getirmesini temenni etti.

      Törende Vali Vekili Ali Rıza Çalışır ve Afyonkarahisar Milletvekilleri de birer konuşma yaptı. Tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin ve İslam Âlemi'nin Kurban Bayramı'nı kutlayan protokol, birlik ve beraberlik mesajları verdi.