Forza Afyonspor Grup'tan açıklama!.. 

Gözden kaçırmayın

Diyarbekirspor'dan 1 puan çıkaran Afyonspor, 12. sırada yer alıyorDiyarbekirspor'dan 1 puan çıkaran Afyonspor, 12. sırada yer alıyor

Forza Afyonspor Grup'tan açıklama!.. 

"Bizler ortada takımımız yokken Afyonspor dedik biz Afyonsporluyuz dedik sevdanın ligi olmaz dedik. Yeri geldi işimizi bıraktık yeri geldi cebimizdeki son parayı Afyonspor için harcadık yani bir şekilde çabaladık uğraştık gayret ettik ama gelin görün ki şu geldiğimiz son noktada takımın bir başkanı yok, teknik direktör ile yola devam ediliyor mu edilmiyor mu açıklama yok, kulüpte kaç oyuncuyla yollar ayrıldı, kaç oyuncunun sözleşmesi uzatılacak, kime teklif var, kime ilgi var, bunların hiçbirini bilmiyoruz biz bunu hak etmiyoruz. Bizler Afyonspor taraftarları olarak bu belirsizliğe son verilmesini istiyoruz. Gruplar belli olmuşken rakip takımlar oyuncularla anlaşmalara başlamışken, kamplara girecekken bizim hala ve hala ortada yönetimimiz yok altını çizerek söylüyoruz EKMEĞİNİ YEDİĞİ ŞEHİRDEN BEN TALİBİM DİYEN BİRİ YOK. Şehrin protokolüne, ileri gelenlerine ve iş adamlarına sesleniyoruz Basketbol takımımızı yalnız bıraktınız futbol takımını yalnız bırakmayın, BAŞKA AFYONSPOR YOK !

Son olarak bir an önce yönetimin belirlenmesini, çalışmalara başlanmasını en önemlisi ise "ARMANIN YERE DÜŞMEMESİNİ , TARAFTARIN KÜSTÜRÜLMEMESİNİ, ŞEHRİN BÜTÜNLEŞMESİNİ VE HERŞEYİN ŞEFFAFLIKLA SÖYLEMESİNİ"

 istiyoruz.

BU ALEMDE KİMSEYE AFYOK 

#BaşkaAfyonsporYok