Afyonkarahisar'da heyecan verici bir etkinlik başlıyor! Afyon Alışveriş Festivali, 23 Haziran Cuma günü büyük bir açılışla başlıyor.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!

Afyonkarahisar'da heyecan verici bir etkinlik başlıyor!.. Afyon Alışveriş Festivali, 23 Haziran Cuma günü büyük bir açılışla başlıyor.

Festival kapsamında yapılan alışverişlerden birini yapan her 1.000 TL'lik alışverişe 0,25 gram altın hediye edilecek. Ancak hediye stoklarla sınırlıdır, bu nedenle erken gelip avantajlı hediyeleri kaçırmamak önemlidir.

Afyon Alışveriş Festivali'nin açılışı 23 Haziran Cuma günü gerçekleşecek. Etkinliğin adresi ise Selçuklu Mahallesi, Atatürk Caddesi No:40/A, Afyonkarahisar'da bulunan Maliye Yanı, Eski Kiler Market'tir. Bu benzersiz alışveriş fırsatını kaçırmamak ve özel hediyeleri kazanmak için festivalin açılış gününde orada olmayı unutmayın.

Afyon Alışveriş Festivali, büyük indirimler ve avantajlı fırsatlarla dolu bir etkinlik olarak sizleri bekliyor. 23 Haziran Cuma günü başlayacak olan festivalde alışveriş yaparken birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını yakalayacaksınız. Adres olarak Selçuklu Mahallesi, Atatürk Caddesi No:40/A, Afyonkarahisar'da bulunan Maliye Yanı, Eski Kiler Market'i ziyaret edebilirsiniz. 

Ayrıca; Bugün akşam Saat 20:00'de Akın Zurnacı Afyon Alışveriş Festivali’nde Ücretsiz halk konseri verecek. Ücretsiz konsere tüm Afyonkarahisar halkı davet edildi.