AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Afyonkarahisar sevdası ile hizmetlerini teker teker hayata geçiren Başkan Zeybek, önemli ziyaretler ve görüşmeler gerçekleştirdi.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram ettiŞuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram etti

 

       AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Afyonkarahisar sevdası ile hizmetlerini teker teker hayata geçiren Başkan Zeybek, önemli ziyaretler ve görüşmeler gerçekleştirdi.

İLK ZİYARET MİLLETVEKİLLERİMİZE OLDU

       Afyonkarahisar’da devam eden yatırımlar başta olmak üzere yeni eserleri de şehre kazandırmak için canla başla çalışan Başkan Mehmet Zeybek’in Ankara temasları kapsamında ilk ziyaret durağı Milletvekillerimiz oldu. AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan ile görüşen Başkanımıza, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş’ta eşlik etti.

        Zeybek Başkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “AK Parti Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan'ı Belediye Başkan Yardımcım Süleyman Karakuş ile birlikte ziyaret ettik. Şehrimiz için gece gündüz demeden çalışan vekillerimize yeni dönemde başarılar diliyoruz.” dedi.

         Zeybek Başkan AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Spor Toto Teşkilatı eski Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i de ziyaret etti. Milletvekili Bozgeyik'e başkanlığı döneminde şehrimize verdiği destekten dolayı teşekkür eden Başkanımız, yeni görevinde başarılar diledi.  

“YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

          Başkanımız Zeybek, Milletvekillerimiz ile birlikte yeni Türkiye Yüzyılı Kabinesinin Bakanlarına hayırlı olsun ziyareti yaptı. Tarım ve Orman Bakanımız İbrahim Yumaklı ile bir araya gelen heyet, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Zeybek Başkan açıklamasında, “Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan ile birlikte Bakanımız Yumaklı'ya projelerimizden bahsederek, birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili istişare ettik. Şehrimizdeki proje ve yatırımların takipçisi olacağını belirten Bakanımız Yumaklı'ya yeni görevinde de başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

ANA GÜNDEM AFRAY

         Bir sonraki ziyaret noktası Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı oldu. En büyük ulaşım projemiz AFRAY görüşmenin ana gündem konusuydu. Çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuldu. Görüşmeye ilişkin Zeybek Başkan’ın sosyal medya hesabından; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olarak atanan Abdulkadir Uraloğlu'na Milletvekillerimizle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşaat çalışmaları devam eden AFRAY projemiz başta olmak üzere şehrimize kazandırmayı hedeflediğimiz yatırımlarla ilgili Bakanımız Uraloğlu ile görüşmelerde bulunduk. Bizlere yakın ilgi ve alaka gösteren Bakanımıza teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz” denildi.

“SÖZ UÇAR ESER KALIR”

         Ankara temaslarının son ziyaret yeri ise Gençlik ve Spor Bakanlığı olurken, Zeybek Başkan ve Milletvekillerimiz burada Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak ile buluştu. Konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Kadim şehrimiz Afyonkarahisar'ımıza yeni tesisler ve spor merkezleri kazandırmak için Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan ve TMF Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke ile beraber Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledik. 'Söz Uçar Eser Kalır' anlayışıyla şehrimiz için projeler üretmeye ve yeni yatırımlar kazandırmaya devam ediyoruz” ifadeleri kullanıldı. Zeybek Başkan’ın Ankara’da gerçekleştirdiği görüşmeler verimli geçerken, ziyaretler günün anısına hatıra fotoğrafları çekimi ile sona erdi.