Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Dinar’ı ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı İle Bakan Yardımcısı Bağcı, GES Tesisinin Açılışını GerçekleştirdiVali Yiğitbaşı İle Bakan Yardımcısı Bağcı, GES Tesisinin Açılışını Gerçekleştirdi

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Dinar’ı ziyaret etti.

Program Hükümet Konağında Vali Yiğitbaşı’nı karşılama ile başladı. Karşılama akabinde Vali Yiğitbaşı Kaymakamlık makamında Kaymakam Kemal Duru ve Kurum Müdürleri ile görüşerek bilgi aldı.

Hükümet Konağından sonra ilçe Belediyesini ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, Belediye Başkanı Nihat Sarı ile görüştü ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca Belediye binasında bulunan Şehit, Gazi, Dul ve Yetimleri Derneğini de ziyaret ederek Şehit yakınları ile sohbet etti.

Program Kadın Kültür Evi ziyareti ile devam etti. Vali Yiğitbaşı, Kadın Kültür Evinde yapılan çalışmaları inceledi.

Ardından İlçe Sosyal Dayanışma Merkezine geçen Vali Yiğitbaşı, Sodem ve Adem  projeleri, Top Dikim kursu ve diğer kurslar hakkında ilgililerden bilgi alarak kurs alan vatandaşlarımızla sohbet etti.

Program Gür-İş Rüzgar Enerji Santralini ziyaret ile devam etti. Vali Yiğitbaşı, Gür-İş Tesisinde incelemede bulunarak tesis sorumlusundan bilgi aldı.

Akabinde Vali Yiğitbaşı, Haydarlı ve Tatarlı Beldelerini ziyaret ederek beldelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Yiğitbaşı vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi ve yapılan çalışmalar hakkında Belde Belediye Başkanlarından bilgi aldı.