Afyonkarahisarlı vatandaşlarımıza doğru bilgi aktarmak adına yapılan toplantıda Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Başkan Yardımcımız Murat Öner, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Ulaştırma Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Enver Mamur ve firma yetkilileri yer aldı. 

Gözden kaçırmayın

Şuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram ettiŞuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram etti

EN BÜYÜK ULAŞIM PROJEMİZ AFRAY'DA ŞANTİYE KURULDU İMALAT BAŞLADI

Dev projeye yapılan eleştirilere yanıt verildi

                 Belediye BaşkanıMehmet Zeybek tarafından yoğun emek ve çaba ardından projelendirilen ve ardından Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığımızca Ankara İzmir Yüksek Hızlı Tren yatırımına entegre edilen AFRAY projesinin muhteşem bir törenle temelleri atılması ardından gelen eleştirilere yanıt vermek adına basın toplantısı düzenlendi.

Heyet, AFRAY'ın 6 istasyon noktasından biri olan Üniversite-2 istasyonunun yapılacağı şantiye sahasında bir araya geldi. Açıklama öncesi yoğun yağmura rağmen durmadan süratle devam eden imalat çalışmalarını inceledi.

EVCİLİĞİ DE OYUNCULUĞU DA 14 MAYIS'TA BU MİLLET GÖSTERECEK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Laf değil hizmet üretiyoruz diyerek sözlerine başladı. Afyonkarahisar'ımıza bu yatırımı kazandıracağız diyen Başkan Zeybek, Bunlar ancak ve ancak laf üretir hizmette yok. Bugüne kadar kendi belediyelerine ait Allah için yaptıkları büyük bir yatırım göstersinler. Alınlarından öpelim. Mitingleri ilgi görmeyince bunu algı operasyonuyla yenmeye çalışıyorlar. Bizim milletimiz bizim yapacağımızı da bu hükümetin yapacağını da gayet iyi biliyor. Biz laf üretmiyoruz, hizmet üretiyoruz. Onlar konuşuyor, biz yapıyoruz. Yapıldığı zaman inşallah belki bizden önce onlar binecekler. Bu işe onlar faydalanacaklar ki aynı şekilde. Bir parti lideri Genel Başkanı aynen şunu söylüyor, AK Parti'nin 21 yılda yapmış olduğu yatırımların yüzde 90 sekizi israftır diyor. Ama maalesef bizden çok onlar kullanıyorlar. Biz laf üretmiyoruz. Hizmete talibiz hizmet üretiyoruz. Yapıldığı zaman inşallah hep birlikte göreceğiz. Sayın vekilimiz söylediği gibi evcilik oyunu oynamıyoruz. Çiçeği burnunda milletvekili adayı gelmiş, oraya evcilik oyunu oynar gibi diye bir açıklama yapmış, inşallah bittiği zaman 14 Mayıs'ta da bu millet evliliği de oyunculuğu da ne olduğunu gösterecek şeklinde konuştu.

PROJENİN SAHADA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ İMALATINA BAŞLAMIŞ DURUMDAYIZ

Ulaştırma Bakanlığı Alt Yapı Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Enver Mamur'da toplantıda proje ile ilgili hiçbir sorunun olmadığını, çalışmaların başladığını duyurdu. Mamur; Temel atma törenini yaptığımız projenin bugün sahada görüldüğü gibi imalatına başlamış durumdayız. Burası demiryolu projemizin istasyonlarından birisi. İş makinaları şuanda çalışmaya başladı. Biz dünkü törende de söz verdiğimiz gibi bu projeyi söz verdiğimiz tarihte bitireceğiz. Tekrar ediyoruz. Herhangi bir tereddüdümüz ya da şüphemiz yoktur. Bu tarihle ilgili inşallah mahcup olmayacağız. O tarihte de hizmete açmış olacağız dedi.