İstişare toplantısına teknik ekibiyle birlikte katılan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Çilli Mahalle muhtarı Tufan Yıldırım ve mahallelilerle bir araya geldi.

Başkan Koyuncu istişare toplantılarında samimi ve içten bir şekilde vatandaşların mahallelerine ilişkin sorularını ve taleplerini dinleyerek dört yıllık görev sürecinde ilçeye kazandırdığı projeler hakkında bilgilendirme yapıyor.

Yaptığı hizmetlerle Emirdağ'ın her mahallesinde imzası olan Başkan Koyuncu; "Dört yılda çok büyük hizmetlerimiz oldu, elbetteki eksiklerimiz de var fakat şu konuda iddialıyız kadim şehrimiz Emirdağ'a otuz yılın toplamı kadar yatırım yaptık. Biz bu kadar fazla çalışınca haklı olarak sizler bizlerden daha fazlasını istediniz. Bugün sizlerin huzuruna ekibimizle geldik ki sizlerin bizlerden olan taleplerini tek tek değerlendirip ona göre notlarımızı alıp en kısa zamanda çözüme kavuşturalım. Bizim hergün daha da büyümemiz ve güçlenmemiz sizlerden aldığımız desteğe bağlı. Rabbime şükürler olsun biran olsun desteğinizi esirgemediniz. Sizlerden aldığımız güç ile hergün dahada büyüyoruz. Hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hergün daha da artarak devam ediyor. Her toplantı da dediğim gibi biz hep birlikte, koskocaman, gurbetin başkenti Emirdağ'ız. Ve Gurbetin Başkenti Emirdağ hizmetlerin en iyisini hak ediyor. Katılım sağladığınız için tekrar teşekkür ederim. Toplantımız inşallah hayırlı hizmetlerimize vesile olur."ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan Çilli mahalle muhtarı Tufan Yıldırım, Başkan Koyuncu'ya ilçeye yaptığı yatırımlar ve gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Ak Parti İlçe Başkanımız Erkan Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri, belediye birim müdürleri, Çilli Mahalle muhtarı Tufan Yıldırım ile mahalle sakinleri yer aldı.