İYİ Parti Afyonkarahisar’da seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sultandağı ilçesinde seçim koordinasyon merkezleri yoğun bir katılımla açıldı. Açılışa İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Av. Hakan Şeref Olgun ve çok sayıda partili katıldı.

Gözden kaçırmayın

Vali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladıVali Yiğitbaşı, kadın girişimcileri ağırladı

İYİ Parti Afyonkarahisar’da seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çay ve Sultandağı ilçelerinde seçim koordinasyon merkezleri yoğun bir katılımla açıldı. Açılışa İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Av. Hakan Şeref Olgun ve çok sayıda partili katıldı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayı Av. Hakan Şeref Olgun’un katkılarıyla organize edilip faaliyete geçirilen Çay ve Sultandağı ilçe seçim koordinasyon merkezleri, yoğun bir katılımla açıldı. Açılışta konuşan Olgun "Sultandağı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılarak, seçim öncesi istişarelerde bulunduk. İlçe başkanımız Yılmaz Kırtaş'ı tebrik ediyoruz. Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.