Konyaspor ile Afyonspor dostluk maçında depremzedeler için bir araya gelecek.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'da Genç Yetenekler Bölgesel Mücadeleye HazırlanıyorAfyonkarahisar'da Genç Yetenekler Bölgesel Mücadeleye Hazırlanıyor

Konyaspor ile Afyonspor dostluk maçında depremzedeler için bir araya gelecek.

Arabam.com Konyaspor, TFF 2. Lig takımlarından Hes İlaç Afyonspor ile dostluk maçında karşı karşıya gelecek. Müsabakanın sanal bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacak.

SEYİRCİSİZ OYNANACAK
Arabam.com Konyaspor'un resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu'nda seyircisiz olarak oynanacak müsabakanın 50 lira olarak belirlenen sanal biletlerinin satışa çıkarıldığı, elde edilen gelirin deprem bölgesine bağışlanacağı duyuruldu.

Taraftarlara sanal bilet alınması istenilen paylaşımda, şu ifadelere yer verildi:
"Her zaman olduğu gibi #BirizBeraberiz! Dostluk maçımızın bilet geliri, deprem bölgesine bağışlanacaktır. Sen de sanal biletini al, yarınlarımıza nefes ol..."

"TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ 1000 BİLET ALDI"
Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Konyaspor olarak tüm gelirini depremzedelere bağışlayacağımız sanal bilet kampanyamıza 1000 bilet alarak katılıyorum. #BirizBeraberiz ve tüm zorlukları birlikte aşacağız. Sanal bilet kampanyamıza teknik direktörümüz Aleksandar Stojanovic 1000 bilet ile katıldı. Kısa zamanda çok sayıda sanal bilet sattık ve salı gününe kadar devam edeceğiz. Renklerden bağımsız hep beraber depremzede kardeşlerimizin yanında olmaya devam edelim." ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili olrak Konyaspor'dan yapılan açıklama şöyle:

 

Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin ilk gününden itibaren bölgede depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. İhtiyaç duyulduğu her an vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu kapsamda arabam.com Konyaspor’umuz, TFF 2.Lig takımlarından Afyonspor ile dostluk maçında karşı karşıya gelecek.

21 Şubat Salı günü saat 15.00’da MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu’nda oynanacak müsabakada elde edilecek bilet geliri, deprem bölgesine bağışlanacaktır.

17 Şubat Cuma günü (bugün) saat 16.00’da satışa sunulacak ve seyircisiz oynanacak karşılamanın bilet fiyatı ise 50 TL olarak belirlendi.

http://passo.com.tr ve Passo mobil uygulaması üzerinden alınacak bilet ücretlerinde Passo herhangi bir hizmet ücreti almayacaktır. Haydi Türkiye yaralarımızı #HepBirlikte saralım.

Dostluk maçının sanal bileti alınırken PASSO üyeliği gerekmemektedir.