Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı şehrimize gelen depremzedeler ile bir araya geldi.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram ettiŞuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram etti

   Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Deprem bölgesinden ilimize gelerek şehrimizin çeşitli otellerinde konaklayan depremzede vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı şehrimize gelen depremzedeler ile bir araya geldi.

Depremzedeler ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız depremzede çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi. Kendilerine Afyonkarahisar Belediyesi olarak ellerinden gelen yardımda bulunacaklarını söyledi.

Başkanımız deprem bölgelerinden Afyonkarahisar’a gelerek otel, yurt ve evler de konaklayan depremzedeleri yalnız bırakmıyor. Destek ziyaretlerinin ilkini Devlet Hastanesinde tedavileri süren afetzedelere yapan Başkanımız son olarak otellerde konaklayan vatandaşlarla buluştu. Afetten etkilenen aileler ve çocuklarla sohbet ederek ihtiyaçları olup olmadığını soran Başkanımız gelen taleplere de kulak verdi. Depremzedelerin tüm ihtiyaçlarının giderilmesi için ekibine talimat verdi. Zeybek Başkan, Afyonkarahisar’a gelen afetzedelere destek ziyareti yaparak bir araya gelmeyi sürdürecek.

DEPREMZEDELERE DESTEK MESAJI

Başkanımız sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Şehrimize gelen depremzede vatandaşlarımızı konakladıkları otellerde Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı ile birlikte ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla sohbet ederek, çocuklarımıza çeşitli hediyeler takdim ettik. Devletimizin her zaman yanlarında olduğunu bir kez daha ifade ettik” diyerek destek mesajı verdi.