Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Cumartesi ve Pazar günü Ankara, Sandıklı ve Afyonkarahisar’da Sandıklımızın tanıtımı için bir dizi etkinliğe katılarak, yoğun bir hafta sonu mesaisi geçirdi.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram ettiŞuhut Kaymakamı, Basın İlan Kurumu'na Keşkek İkram etti

 

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Cumartesi ve Pazar günü Ankara, Sandıklı ve Afyonkarahisar’da Sandıklımızın tanıtımı için bir dizi etkinliğe katılarak, yoğun bir hafta sonu mesaisi geçirdi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ilk olarak Cumartesi günü, Ankara’da Sandıklılılar Vakfı (SAN-VAK) tarafından hemşehrilerimizin buluşma programına katılarak Sandıklı ilçemizi temsil ederek, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile bir araya geldiler.

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, birlik ve beraberliklerinin daim olmasını temenni ederek, programı düzenleyen SAN-VAK Derneği ve Ankara Yenimahalle Belediye Başkanımız Fethi Yaşar’a teşekkürlerini sundular.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün Pazar günü mesaisi ise; Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu tarafından 6. Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi’nin Sandıklımızda yapılan programına katılarak, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Programın akabinde Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyon Başkanı Ömer Çetin tarafından Başkan Dr. Mustafa Çöl’e kendilerine göstermiş oldukları katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim ederek, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Son olarak Afyonkarahisar ilimizde Akrones Termal Otel’de İnternet Medya Platformu tarafından düzenlenen, yılın enleri ödül törenine katılarak; 2022 yılı yılın en başarılı Belediye Başkanlarından birisi olması münasebetiyle ödüle layık görüldü.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, burada yapmış olduğu açıklamada kendisini ödüle layık gören İnternet Medya Platformu üyelerimize teşekkür ederek, Sandıklı ilçemizin adını her platformda başarıyla duyurarak temsil edeceklerini ifade ederek, 2023 yılında yine aynı başarı ivmesini yakalayacaklarına olan inancını yineledi.