Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: " Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle zorlu geçen bir 2020 yılını geride bıraktık. Bir yaprak misali ömürden kopan her yıl, yeni bir yılın başlangıcı demektir.

2021 yılının tüm dünyanın pandemiden kurtulacağı bir yıl olmasının yanı sıra ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa başta sağlık, barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.

Biz Yaylabağı Belediyesi olarak 2020 yılında yaptığımız çalışmalarla bereketli bir yılı geride bıraktığımızı düşünüyoruz. Yaylabağı Kasabamızın genelinde başlattığımız tüm projelerimizi tamamladık. Tamamlamaya devam ediyoruz.Pandemi süreci boyunca personelimizle Yaylabağı'nın her kösesinde dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarımızla halkımızın sağlığını ve geleceğini önemsedik. 2021 yılında Kasabamıza  hizmet ve yatırımlarımıza devam ederken  Yaylabağı’mızı en iyi şekilde tanıtmak için de çalışacağız.

2021 yılının vatandaşlarımıza , milletimize ve tüm insanlığa sağlık , mutluluk ve barış getirmesini dilerim. Belediyemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm personeliyle Yaylabağı'nı daha güzel ve daha modern hale getirmek için çalışacaktır. Yeni yıl da yeni projelerimizi hayata geçirerek , sosyal belediyecilikte örnek olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve milletimizin yeni yılını bir kez daha kutlarken, 2021 yılında tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi temenni ediyor, sağlıklı nice yıllar diliyorum"