Afyonkarahisar’lı bir gurup genç, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e çat kapı ziyarette bulundu. Gençlerin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan Zeybek  onlarla yakından ilgilendi.
 

Ziyarette Afyonkarahisar Belediyesi’nin gençlere yönelik yaptığı faaliyetlerden bahseden Başkan Zeybek, sportif faaliyetler üzerine de sohbet etti. Her zaman gençlerle bir arada olmaktan ve onlara yönelik projeler üretmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Zeybek, hediye internet projesinden söz etti.

Başkan Zeybek, “çat kapı ziyaretimize gelen gençlerimiz ile spor üzerine çok verimli ve kıymetli bir görüşme gerçekleştirdik. Onlardan aldığımız ilham ile sosyal faaliyetlerimizi artırıp ve buluşturacağımız yeni projelerde yolumuza ışık tutacak. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz her zaman başımızın tacıdır" dedi. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan ve sosyal medyada daha fazla vakit geçiren gençlere için ücretsiz internet dağıtacaklarını söyleyen Başkan Zeybek, ilk kartvizitleri ziyaretçileri olan gençlere hediye etti.Gençlerin talep ve önerilerini de alan Başkan Zeybek, Garnizon Komutanlığı’nın bulunduğu alana yapılacak Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik Kaykay Pisti olacağını ifade etti. Kendilerine gösterilen yakın ilgiden büyük memnuniyet duyan gençler ise Başkan Zeybek'e teşekkür etti.