Reklam

FATİH ÇETİNKAYA'DAN MAHMUT KOÇAK'A: AYIPLIYORUM, KINIYORUM!

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İYİ Parti adayı Mahmut Koçak'ın şehitlerin temsil edildiği bir dernekte klip çekmesine tepki gösterdi.

FATİH ÇETİNKAYA'DAN MAHMUT KOÇAK'A: AYIPLIYORUM, KINIYORUM!

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İYİ Parti adayı Mahmut Koçak'ın şehitlerin temsil edildiği bir dernekte klip çekmesine tepki gösterdi.

FATİH ÇETİNKAYA'DAN MAHMUT KOÇAK'A: AYIPLIYORUM, KINIYORUM!
01 Mart 2019 - 09:35 - Güncelleme: 01 Mart 2019 - 11:24

Bir belediye başkan adayının, şehitlerin temsil edildiği bir dernekte klip çekmesine tepki gösteren MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Şehitlerimiz üzerinden siyaset yapanları ayıplıyor ve kınıyorum” dedi.

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, isim vermeden İYİ Parti adayı Mahmut Koçak'ın şehitlerin temsil edildiği bir dernekte klip çekmesine tepki gösterdi.

Çetinkaya, “Şehitlerimiz üzerinden siyaset yapanları ayıplıyor ve kınıyorum” dedi. Çeinkaya, “Son 1 aya girdiğim seçim sürecinde birbirimize kardeşce bakmalıyız. Bu bir hizmet yarışı olmalıdır. Bu yarış içerisinde adaba ve edebe dikkat etmeliyiz. Türk Milletinin bazı kutsalları vardır. Bu kutsalları kimsenin çiğnemesine müsaade etmeyiz. Ben fotoğraf çeken arkadaşlara masada yemek varken asla fotoğraf çektirmem, cami de veya cami çıkışında ve namaz kılarken asla fotoğraf çekilmeyecek diyen belediye başkan adayıyım. Ben aynı zamanda yanımdaki arkadaşlarım şahittir. Şehitler derneğine gittiğimizde dernek başkanına ‘Biz buraya oy için gelmedik. Buraya oy için gelen şehitler kutsaldır. Kutsallarımıza oy için siyasi çıkar için kullananlar ahlaksızdır’ diyerek sohbet etmiştik. Ama son zamanlarda bizim şehit veren siyasi hareket olduğumuzu da düşünürseniz. Şehitlerimizin temsil edildiği bir dernekte seçim klibi çekilmesini ayıplıyorum ve kınıyorum. Kim olursa olsun. Bunu yapan MHP’li birisi dahi olsa bunu söylemekten asla geri durmayız” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

 • 28 Yorum
 • Afyon siyaset
  1 yıl önce
  Siz secimden secime piyasaya cikarken Mahmut Kocak dogudan batiya sehit yakinlarini ziyaret ediyordu. Cetinkaya sana bozuyuk muhtarligi gorundu
 • gazi
  1 yıl önce
  koçak doğru söylüyorsunuz terörizs analarını ziyaret için doğu ve güneydoğuyu ziyaret etmişti
 • Suat Kızılkaya
  1 yıl önce
  Koçak Demirelin kopyasıdır ve hiç bir görüş ve ilkesi yoktur herşey mubahtır onun için. Bu seçimdeki amacıda belediye seçimini kazanmak değildir esas amacı alabildiği kadar oy alıp önümüzdeki genel seçimler için benim şu kadar oyum var diyerek herhangi bir partiyle pazarlık yapmaktır.partide önemli değildir onun için yeterki seçilme garantisi olsun da hangi parti olursa olsun.
 • ALPARSLAN
  1 yıl önce
  Allah'ın izniyle Dr: Mahmut KOÇAK ile yola devam.. Çayırbağlı at cambazı ve Bozhüyüklü laf ebesinden bişey olmaz.
 • mantıklı
  1 yıl önce
  Çarşı da Pazar da herkes Mahmut KOÇAK diyor. Anketler de sonuç ne çıkıyor bilmiyorum ama herkes düşüncesini kendine saklıyor.Yakın çevrede ki konuşmalar koçağı işaret ediyor. Koçak da birleşilmeli bir dönem de ona şans verilmeli.. Afyon 10 sene kaybetti. Başkanlığı en çok hak eden isim koçağa şans tanımalıyız diye düşünüyorum.
 • murat murat
  1 yıl önce
  f.çetinkaya 2014 yerel seçimleri sana fazla özgüven vermiş, ama unutma o zaman koçak faktörü yoktu siz anca 3. olursunuz seçimde zeybek ve koçak arasında geçer. havanda su dövmeyin.
 • GERCEKLER
  1 yıl önce
  ANDIMIZI REDDEDEN, TC LERİ TEKRAR OKUTMASSAM ŞEREFSİZİM NAMUSSUZUM DİYEN SONRA SZÜNÜ TUTMAYAN, PKK BAYRAKLARINI İSTANBUL ANKARADA DALGALANIRKEN SESİNİ ÇIKARMAYAN BİR LİDERİN PARTİSİNE NE AMAÇLA OY VERECEĞİZ, MİLLETİ BEKAA BEKAA DİYEREK DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPIYORSUNUZ. EKONOMİYE DOKUNUN, ÖYLE SÜSLÜ PÜSLÜ KİMSENİN BİRŞEY ANLAMADIĞI CÜMLELERLE MİLLETİ UYUTACAĞINIZI SANIYORSUNUZ. BU MİLLET ARTIK KOYUN DEĞİL, UYANDI ARTIK. ZAMLARA SESİNİZİ CIKARMIYORSUNUZ, CENNET BERAAT BELGESİNE SESİNİZİ CIKARMIYORSUNUZ, MİLLET İTTİFAKINA VERİLEN OYLAR HARAMDIR DİYEN KÜÇÜK BEYİNLİLERE SESİNİZİ CIKARMIYORSUNUZ, HAYATINI ÇAĞDAŞ YAŞAMA ADAMIŞ RAHMETLİLERE VATAN HAİNİ DİYEN KÜÇÜK BEYİNLİLERE SESİNİZİ CIKARMIYORSUNUZ BU TEKNEDEN SİZE EKMEK CIKMAZ. ANETLER MAHMUT KOCAK IN 2-3 E KATLADIĞI SÖYLENİYOR GÖRÜNÜYOR BUNUN İÇİNMİ HIRÇINLAŞIYORSUNUZ.
 • zafer03afyon
  1 yıl önce
  Sayın Çetinkaya Siz davanıza sahip çıkmadınız ki şehitlere sahip çıkıyorsunuz.Geçenki seçimlerde çobana karşılık sizi desteklemiştim.Ama şimdi sayın KOÇAK'I Destekleyeceğim.Mahmut KOÇAK'I DA Karalayıp durma zararı sana dokunur.Halk artık az çok şeyi görüyor.
 • Ali kızılbeyli
  1 yıl önce
  Koçak başkan gümbür gümbür geliyor Allahın izniyle
 • AFYONKARAHİSAR KAZANACAK
  1 yıl önce
  AFYONKARAHİSAR KOÇAK LA KAZANACAK ADAM SAĞA SOLA LAF ATMIYOR İŞİNE ÇALIŞMALARINA BAKIYOR AFYON KOÇAK DİYOR KOÇAK ... ÇAMUR ATMAYI BIRAKIN BİR KENARA BOŞUNA UĞRAŞMAYIN
 • Suat sayın
  1 yıl önce
  Mahmut Koçak afyon için çok önemli projelerde bulunmuş bir insan olup inşallah bu secimde Başkanımız olacaktır. Boşuna ugrasmayın çamur atmayın
 • ibrahim KAZAL
  1 yıl önce
  Sevgili Çetinkaya. Ben Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldım diyen. Şehitlerimize Kelle diyen,Andımızı kaldıran zihniyete de dilerim söyleyecek bir sözünüz vardır. Sayın Çetinkaya. Andımız sarı öküz hikayesi gibi gitti, (sarı öküzü verdiniz) sıra yakında İstiklal marşımıza gelecek, işte o zaman ben Andımız kalksın diyenlere ve çekimser kalanlara Hindşistanda hint kınası getşirecegim. kim neresini münasip görür ise orasına yaksın.
 • serhat hoca
  1 yıl önce
  kaybedeceğini anlayıp saldırmaya başladı.Çamur atma fatih efendi Mahmut koçak ı herkes tanıyor asla kötü niyet yoktur...
 • Birbeyinoğlu
  1 yıl önce
  Fatih bey; cenaze namazından hemen sonra fotoğrafının çekilmesini işaret ederken bizzat gördüm ve çok yadırgadım sizi, şimdide böyle yerlerde siyaset yapmadığınızı savunuyorsunuz, sizin sözünüzemi yoksa kendi gözümemi inanayım...
 • Necati
  1 yıl önce
  Boşuna uğraşma fatih bey biz Mahmut koçak beyi biliyoruz siz mecliste söz verdiğiniz andımıza bile sahip çıkamadınız ozan arife vefasızlık devlet beye zürriyetsiz diyen kimseyi Bu ülkeye başkan yaptınız önce konuşurken utanmasını bilin nokta.
 • Gölge Adam
  1 yıl önce
  Andımıza mecliste çekimser kalan mhp'nin adayısın, sonuna kadar bizde bunu kınıyoruz.Hiç vicdanın sızlamadımı Çetinkaya...
 • Koçak sonuna kadar
  1 yıl önce
  Şehit ailelerine bir sorun bakalım, kim varmıs 10 yıldır yanlarında. Koçak iyi adam, vuracak yer bulamıýorsunuz nerden sallasak diye uğraşıyorsunuz ayiptır. Birazcık araştir halk egitimden şehir bilimcisi sertifikası olmakla olmuyor bu işler
 • Açık sözlü
  1 yıl önce
  Mahmut koçak şehit aileleri onursal başkanı olduğunu bilmiyorsunuz galiba sayın çetinkaya keşke araştırsaydınız ayrıca sayın koçağın şehitlerimiz üzerinden siyaset yapıyor demenizde büyük bir gaf lütfen mahmut koçak in son 6-7 yılını inceleyin derim en basitinden facebook sayfasına girin bu işler şehit cenazelerinde kurt işareti yapmakla olmuyor birde din üzerinden siyaset yapanlar var ama tabi akp ye biat edildiği yani cumhur ittifakı olduğu için bunları konuşamazsınız simdi size daha çok üzülüyorum
 • Genç
  1 yıl önce
  Geçen seçim aldığın oya aldanma Fatih çetinkaya bu dönem biz Mahmut Koçak diyeceğiz. Oyu hakedende mahmut koçak, Afyonu geliştirebilecek isimde mahmut koçak.. Andımızın okunmasına çekimser kalıyorsunuz kim daha milliyetçi... Türk milletinin kutsalı demişsiniz. Andımız da Türk milletinin kutsalı... Saygılar,teşekkürler...
 • Serhat
  1 yıl önce
  Biz sana 2014 de akpartinin karsisindasiniz diye oy verdik ama yanilmisiz.Siz bu ayibinizla oturun 3. Parti olacaksiniz Kaybetme duygusuyla saldirmayin heryere.
 • İsmail yazıcı
  1 yıl önce
  Fatih bey siz oyunuzu kime vereceksiniz ben onu merak ediyorum sizi sahalarda az görüyoruz sanki tek rakibiniz Mahmut KOÇAK gibi davranıyor ve diğer adaylar ile kol kolasınız eğer kararsızsanız sizi KOÇAK a oy vermeye davet ediyorum.
 • Yalçın
  1 yıl önce
  İBADETHANELERDE YAPILAN MİTİNGLEREDE TEPKİ VERECEKMİSİNİZ?
 • Mehmet Keskin
  1 yıl önce
  Keşke Milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla gönül bağı kurarkende bu kadar hassas olabilseydiniz.
 • Nokta03
  1 yıl önce
  Arkadas ne yapacaginizi ne diyeceginizi sasirdiniz. Mahmut kocagi bilen biliyor siz bosuna kendinizi uormayin. Kocak siz gibi oralara secimden secime giden adam degil...
 • H. Karakaya
  1 yıl önce
  Sayın Fatih Çetinkaya’dan aynı eleştirileri dini değerleri istismar eden akpye de yapmasını temenni ederiz
 • Karagöz
  1 yıl önce
  Bizde Seni ve Partini kınıyoruz, Fatih Bey. Akp nin kuyruğuna takıldınız gidiyorsunuz ama gidişiniz hayırlı değil. Nerede kaldı Milliyetçiliğiniz, Vatanseverliğiniz. Akp Mecliste hangi yönde oy kullansa gözünüz kapalı biat ediyorsunuz.
 • erdem demirci
  1 yıl önce
  bu seçimde mahmut koçak a çakma görevi, ak parti tarafından fatih çetinkaya ya verildi galiba :-)
 • Korkut
  1 yıl önce
  Fatih Çetinkaya'nın bu seçim sürecindeki tek faaliyeti Mahmut Koçak'la polemiğe girme çabaları sanırım. Koçak dünkü adam değil, o dernekler sürekli girip çıktığı yerler zaten . Hem zaten aksi olsa bile yani adayın şehitler üzerinden prim yaptığını düşünsek bile bunu son eleştirmesi gereken parti Mhp'dir.