il Millî Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı 2023 vizyon belgesi değerlendirme toplantısına katıldı


Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesini değerlendirmek üzere, İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın  başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Maarif Müfettişleri Koordinatörü  ve Şube Müdürleri  ve katıldı.

Toplantıda birim amirleri 2023 Vizyon Belgesinde kendi bölümleriyle ilgili konuları ve bu konular doğrultusunda yapılacak çalışmaları rapor olarak sundu.  İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “2023 Eğitim Vizyonu’nun amacının çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı çocuklar yetiştirmek olduğunu” söyledi. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Vizyon Belgesinde yer alan hedeflerin eksiksiz yerine getirilmesi hususunda tüm birimlerimizin özveriyle çalışmasını talep etti. Görüş ve önerilerin alınmasıyla 2023 Vizyon Belgesi değerlendirme toplantısı sona erdi.