AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, yarın yapılacak olan temayül yoklaması için tüm delegelere çağrıda bulundu. Uluçay AK Parti’nin istişareye önem veren bir parti olduğunu söyledi.

Yarın yapılacak temayül öncesi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay , temayül seçimlerinde tüm delegelere çağrıda bulundu.

“AK Parti istişareye önem veren bir partidir”

Uluçay açıklamasında “25 Mart 2023 Cumartesi günü yani yarın gerçekleştireceğimiz 28. dönem milletvekili aday adaylarını temayül yoklamamız Afyonkarahisar Fuar alanında gerçekleştirilecektir. AK Parti her zaman demokrasiden, istişareden yana olan ve tüm teşkilatların fikirlerini alan ve fikirlere önem veren bir parti olmuştur. Yine bu dönemde inşallah bu temayülümüzü gerçekleştireceğiz. Tüm teşkilat mensuplarımız ve oy kullanacak olan delegelerimiz olacak. Yönetim kurulu üyelerimiz hasılı tüm AK Parti sevdalıları olarak inşallah bu temayülümüzü gerçekleştirecek” dedi.

Delegelere oy kullanın çağrısı

“Nihai kararı da genel merkezimize göndereceğiz” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Her zaman istişareden yana olan partimize destek olmanızı ve temayül yoklaması için tüm aday adaylarımızla tanışarak oylarınızı kullanmanızı sizlerden rica ediyoruz. Yarın Fuar Düğün Salonu'na hepinizi bekliyoruz. Saatlerimiz 10:00 – 16:00 arasında olacaktır".