Reklam

BAŞKAN KAYACAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’ye katılan 30 belediye başkanını kabul ederek bir toplantı yaptı.

BAŞKAN KAYACAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ
03 Eylül 2020 - 14:49
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’ye katılan 30 belediye başkanını kabul ederek bir toplantı yaptı.Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan da toplantıya katılan isimler arasındaydı.Kayacan toplantı sonrası yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı’nın tüm sorunları dikkatle dinlediğini belirtti. 

Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan Cumhurbaşkanı ile görüşme sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:”Dün, AK Parti Genel Merkezimizde, Yerel Seçim sonrası AK Parti’ye katılan Belediye Başkanları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıya katıldık.Bolvadinimiz için taleplerimizi aktardık. Yaptıklarımızı anlattık. Kentsel Yenileme Projemiz için “Acele Kamulaştırma” kararından dolayı şükranlarımızı ilettik. Partimizle ilgili düşüncelerimizi de anlatma fırsatı yakaladık.Her bir Belediye Başkanımızı sabırla, dikkatle ve notlar alarak dinleyen Sayın Cumhurbaşkanımıza minnetlerimi sunuyorum. Bir kez daha anladım ki; Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın olaylara yaklaşımı, dikkati, konulara hakimiyeti,bu ülke için büyük bir lütuf. Rabbim Bizleri Kadirşinas Bolvadin Halkına Mahcup Eylemesin!” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş.
    9 ay önce
    Kaydırcan Cumhurbaşkanına Bolvadini elli sene geriye götrdüm. Heryeri çöp götürüyo. Gereksiz yere kaldırımlar yapıp rant sağlıyom. Vatandaşı azarlayıp edepsizlik yapıyom dedi mi acep?