Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür ederek hizmetleriyle Afyonkarahisar’a mührünü vurduğunu söyledi. Başkan Çoban’ın bir dava adamı olduğunu söyleyen Fatma Betül Sayan Kaya “Burhanettin Başkanımız 10 sene boyunca Afyonkarahisar’a çok büyük hizmetler yapmış, Afyonkarahisar’a mührünü vurmuş bir Başkanımız. Öncesinde de partimizin kurucularından, partimizde il başkanlığı yapmış bir dava adamı. Emekleri çok büyük. Yeni Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek Bey ile omuz omuza çalışıp çok güçlü bir şekilde kazanacaklar. Bizim partimizde asla ve asla makam sevdası olmaz. Bu işler gönülden yapılacak işler. Hiçbir makam sevdası bu kadar çalışmayı kaldırmaz. Başkanımızda 31 Mart’a kadar çalışmalarını en iyi şekilde sürdürecek ve bayrağı milletimizin de vereceği destekle yeni başkanımıza devredecek. Başkanımıza Afyonkarahisarımıza kazandırdığı tüm eserler için, bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


BAŞKAN ÇOBAN HİZMETLERİYLE AFYON’A MÜHRÜNÜ VURDU

              AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı için ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

              Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti eski Milletvekili Hatice Özkal, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan katıldı.

“PROGRAMDA OLMAMASINA RAĞMEN BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ”

              Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yıllardan beri bir dava insanı olarak Türkiye’nin dört bir tarafında güzel hizmetlerde bulunmuş bir hanımefendi olduğuna dikkat çekti. Fatma Betül Sayan Kaya'nın çok güzel bir görev için ilimize geldiğini ifade eden Başkan Çoban; “Çok güzel bir organizasyonla aday tanıtımını gerçekleştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.  Programda olmamasına rağmen Afyonkarahisar Belediyemizi ziyaret etmiştir. Bu ziyareti bizi onure etmiştir. Hem aile olarak hemde şahıs olarak yıllardan beri Türkiye’nin dört bir tarafında güzel hizmetlerde bulunmuş bir hanımefendi. Hem geçmişindeki ailecek bu davaya katkılarından dolayı hemde AK Parti görevlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

“ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR”

              Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ise aday tanıtım maksadıyla ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'yı ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Belediye Başkanları Aday Tanıtım Toplantısı’nın muhteşem görüntülere sahne olduğunu söyleyen Veysel Eroğlu; “Büyük bir teveccüh var. AK Parti olarak 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde destan yazacağımıza inanıyorum. Türkiye’de AK Parti’ye en çok belediye kazandıran bir il olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız. AK Parti vefalı insanların partisidir, hizmet partisidir. Bütün milletimizin gönlüne girmeyi arzu eden bir partidir. Biz hiç ayrım yapmadan bütün Afyonkarahisar’ı kucakladık.  Milletimiz şunu bilsin ki onlar konuşur, AK Parti yapar” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I ŞAHA KALDIRDIK”

              Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Eroğlu; “Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a gönülden teşekkür ediyorum. Bütün Türkiye’de Afyonkarahisar Belediyesi’nin borcu olmayan, büyük hizmetlere mührünü vuran örnek bir belediye olarak hep anlattık, anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.  AK Parti Afyonkarahisar’da muhteşem eserlere mührünü vurdu. Yaptığımız eserlerle Afyonkarahisar’ı şaha kaldırdık. Afyonkarahisar her şeyin en güzeline layık. Bayrağı devir alacak olan Mehmet Zeybek kardeşimiz vizyon sahibi, Afyonkarahisar’da büyük projelere imza atacak olan bir kardeşimizdir. Bizlerde her türlü desteği kendisine vereceğiz. Afyonkarahisar için çok proje yaptık. Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek, bu projeleri yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacak. 

“DAİMA MİLLET, DAİME MEMLEKET”

              Coşkulu bir aday tanıtım programı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya “Tanıtım toplantısının ardından İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen ‘Vefa Yemeği’nde’ biraraya geldik. AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana emek vermiş tüm dava arkadaşlarımızın yeri bizde ayrı. Biz büyük bir aileyiz, bu büyük ailenin fedakâr bireylerine geniş aileleriyle birlikte teşekkürlerimizi ilettik. Burhanettin Başkanımız 10 sene boyunca Afyonkarahisar’a çok büyük hizmetler yapmış, Afyonkarahisar’a mührünü vurmuş bir başkanımız. Öncesinde de partimizin kurucularından, partimizde il başkanlığı yapmış bir dava adamı. Emekleri çok büyük. Yeni Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek Bey ile omuz omuza çalışıp çok güçlü bir şekilde kazanacaklar. Bizim partimizde asla ve asla makam sevdası olmaz. Bu işler gönülden yapılacak işler. Hiçbir makam sevdası bu kadar çalışmayı kaldırmaz. Başkanımızda 31 Mart’a kadar çalışmalarını en iyi şekilde sürdürecek ve bayrağı milletimizin de vereceği destekle yeni başkanımıza devredecek. Başkanımıza Afyonkarahisarımıza kazandırdığı tüm eserler için, bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bizde makam mevki aşkı olmaz, makamlar değişir farklı görevler gelir. Çalışma devam eder, esas olan gönlümüzdeki milletimize olan hizmet aşkıdır.  Tevazu, samimiyet ve gayretle daima millet, daime memleket" diye konuştu.