İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak düzenlediği basın toplantısında kendisini ve projelerini eleştiren siyasi rakiplerini Allah’a havale ederek, “Allah islah etsin” dedi

Gözden kaçırmayın

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı, Kırsal Kalkınma ve Doğal Kaynakların Yönetimi Konusunda Toplantı DüzenlediTarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı, Kırsal Kalkınma ve Doğal Kaynakların Yönetimi Konusunda Toplantı Düzenledi

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak düzenlediği basın toplantısında kendisini ve projelerini eleştiren siyasi rakiplerini Allah’a havale ederek, “Allah islah etsin” dedi.

 
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak haftalık olağan basın toplantısını İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenledi.Dr. Koçak, “Açıklamış olduğum projeleri eleştirenler, dedikodumu yapanları duyuyorum. Ben bunlara cevap vermeyeceğim. Bunlarda bizim kardeşimiz. Ben bir proje açıklıyorum. Projemin ayrıntılarını incelemen hemen eleştiriyorlar. Eleştiriye karşı değilim. Ancak yapılan eleştiriler bazen haddini aşıyor. Ben bunlara cevap vermeyeceğim. Allah onları da islah etsin. Bilinen bağımlılıklar dışında siyasi bağımlılığa da karşıyım. Siyasiler kutsallaştırılmamalı. Partiler liderler millete hizmet etmek için vardır. Ben siyasi bağımlığa da son vereceğim” dedi.

Mahmut Koçak, vatandaşların asıl gündeminin ekonomik sıkıntılar olduğunu belirterek, “kapı kapı dolaşıyoruz, insanlarımızın dertlerini dinliyoruz. Ekonomik sıkıntılarına birebir şahit oluyoruz. Her evde en az 2 gencimizin işsiz olduğunu görüyoruz. Biz bu gençlerimize geleceğimiz diyoruz, okutuyoruz. Onların heba olmasına izin vermeyeceğiz. Esas meselemiz ekonomik sıkıntıları ortadan kaldırmak, ideolojik tartışmalar değil. Bu millet, bu vatan bizim. Üretime dönerek, yatırımı, istihdamı arttıracağız. Umutsuzluk ve dar boğazdan insanlarımız kurtaracağız. İşsizliği yok etmek için ciddi çalışmalarım bulunmakta” ifadelerini kullandı.