Afyonkarahisar'da Bilim ve Sanat Merkezlerine devam eden öğrencilerinn hem yıl boyunca ürettikleri proje ve eserleri tanıtmak, hem de bilim ve sanatın yaygın etkisini arttırarak öğrencilerimizin sosyal sorumluluk duygularını geliştirmek amacıyla Merkez Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi, Dinar, Sandıklı ve  Bolvadin Bilim ve Sanat Merkezlerinin ortak katılımıyla Bilim ve Sanat merkezlerimizdeki özel yetenekli öğrencilerin farklı alanlardaki çalışmalarını daha görünür hale getirmek ve toplumsal farkındalığı geliştirmek amacıyla Zafer Kent Meydanı'nda geniş katılımlı  "BİLSEM Yıl Sonu Şenliği " düzenlendi.

Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesinde Yaz Şenlikleri Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesinde Yaz Şenlikleri

Şenliğe, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nusret Koca, Şube Müdürü Ahmet Aksoy, BİLSEM yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Genel zihinsel yetenek alanında eğitim alan öğrencilerin ürettikleri proje, patent ve faydalı modellerin tanıtımı, resim yetenek alanındaki öğrencilerimizin ürettikleri sanat çalışmaları ve müzik yetenek alanındaki öğrencilerimizin sergiledikleri performanslar büyük beğeni topladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç sÜNNETCİ, Şenliğin hazırlanmasında emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Editör: Birinci Editör